Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hónaposan már illene jól...

19 hónaposan már illene jól használnia a formabedobós csigáját?

Figyelt kérdés
Kisfiamat egyszerűen nem kötik le a formabedobós játékok. Én egy kicsit erőltetem, persze játékosan, tapsolok neki, ha egyet-egyet betalál, segítek, de ennyi, megunja. Pedig zenél, szép színes a játéka. Másnál is így van? Vagy én csinálok valamit rosszul? Amúgy most a kedvencek a könyvek, a rajzolás, a labdák, no és persze az autók minden mennyiségben.
2012. jan. 26. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem érdekli, van ilyen :) Te sem szeretsz mindent.

Ebből a csigából nálunk mindig tornyot építettek a lányok. (Már ha a fisher price csigára gondolsz.)

2012. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Lányomat érdekelte egy idejig kb 14 hósan. most 16 hós már nem köti le. elöször megtalált mindnt, most azt nézem hogy nem érti hogy ha másik lyukba dobja oda miért nem megy be? szóval azt próbálja hogy valahogy oda betuszkolni ahova az nem való.
2012. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha lányomról írt volna a 2. válaszoló. :)

Amúgy unokaöcsém 20 hónapos és nem érdekli a formabedobó.


Szerintem a gyerekek megérnek rá idővel. Persze mutathatod nekik, ők hidd el ezt megfigyelik, úgy hogy észre sem veszed, de hogy maguktól mikor csinálják majd, az csak idő kérdése.

2012. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk is ugyanilyen csigánk van és a kislányom kb három alkalom után megunta.

Ő is 19 hónapos, eddig se nagyon játszott a formabedobósokkal, (még kettő van ezen kívül) de ezt különösen hamar megunta!

ez van.

szerintem nem kötelező minden gyereknek ugyanazokat a játékokat szeretni :)

2012. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.5 éves lányomat sem érdekelte soha, ha előveszem, bele sem talál, csak véletlenül. Ő inkább mozgásban nagyon fejlett, úgy tornázik, mint egy iskolás.
2012. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!