Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem veszik el az ilyen...

Miért nem veszik el az ilyen anyáktól a gyerekeiket? Ez felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Annyira sajnálom az ilyen kicsiket, hogy ilyen borult elméjű anyjuk van!


2012. jan. 27. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Betegek, buták, nem normálisak. Magyarországon is sokan nem adnak vacsorát a gyerekenek, ha szerintük túl kövér. Mondjuk a szépségverseny még szánalmasabb indok. Remélem, a gyerekek azonnal kizabálják a mit találnak a hűtőszekrényből, amint az anyjuk elalszik :)
2012. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

"Modern kínzás", ezért elfogadott.


De a gyerekek ebben nőttek fel, fogalmuk sincs milyen lehet másképp élni és gyereknek lenni.

Az anyák meg nem tudom mit akarnak, talán saját álmaikat megvalósítani...csak olyannyira akarják ezt, hogy elfelejtik, hogy a gyereküknek ez nem feltétlen a legjobb.


Addig míg baj nem történik, senki nem is fog ezzel foglalkozni. Ha majd egy 6 éves szépségkirálynő éhen hal, talán akkor történik majd valami szabályozás ez ügyben.

Addig meg nézhetjük őket a kiló sminkkel az arcukon...

2012. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Hat ez tenyleg kiakaszto. Szoktam nezni neha a műsort,volt hogy elbőgtem magam rajta...és elhihetiteik,nem a meghatottságtól.

Én is észrevettem,hogy minél flugosabb meg törtetőbb egy ilyen anyuka,az tuti hogy annál kövérebb is!Gondolom a gyerekkel akarjak azt elerni ami nekik soha nem adatott meg.

Szerintem nagyon nagyon nagy a felelősség a zsuriken,és nagyon rossz hogy azt helyezik előnybe akin több a smink,a mű cucc,és nincs rajta egy deka felesleg sem.Amég a zsuri nem a termeszetes gyermeki szepseget pontozza,addig lesznek ilyen elborult elméjű anyukak...

2012. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Inkább az anyjának kéne diétázni, mert olyan mint egy tehén!!


És amúgy ő eszik pl. fagylaltot/csokit és a kislánynak nem ad????


Mert nem úgy néz ki ez a nő, mintha ő is "salátakúrán lenne...

2012. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rettentő! Ez nem csak a testüknek árt, a lelküket, értékrendjüket is torzítja. Brrrr..
2012. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezek a szülők elbújnak a gyerekemnek jót akarok szöveg mögé. Igazából maguknak akarnak jót! A nyeremény sok-sok pénzzel jár. És valljuk meg őszintén ezért az anyának nem kell halálra dolgoznia magát. Szóval az ilyen anyák, akik szereplésnek teszik ki gyermeküket egyszerűen önzők. És ez a véleményem nem csak a szépségverseny áldozataira vonatkozik, hanem a különböző tehetségkutatón résztvevő 14 éves korukat be nem töltöttekre is. Nekik sem ez a feladatuk, ebben az életkorban. Mennyi a hülye szülők miatti kisiklott élet!
2012. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jah azért írtam 14 éves kort, mert feltételezem, hogy egy 14 éves rendelkezik kellő értelemmel, bár ezt nyugodtan ki-ki módosítja. A tény az, hogy röhejes hülye bohócot csinálnak gyermekükből, és egy életre lelki nyomoronccá teszik őket, mert kimarad életükből a gondtalan gyerekkor.
2012. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ahogy elnéztem a 2. képen látszó anyukát, rá valóban ráférne egy hathatós fogyókúra...


Csak azt nem értem, miért engedélyeznek 4-5 évesekenek szépségversenyt tartani?

2012. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

néhány éves kislányokat barnítani, műszempilla, meg sorolhatnám mivel felölteni, produkáltatni őket.

már néhány éves korukban annyi sminkben állnak a közönség előtt, amennyit egy hónap alatt sem használok el...

túlzásnak tartom,

nem egészséges lelki fejlődést biztosít, minden kislány szeret szép lenni, de nem hiszem, hogy ez jó

ez a szülők önzősége.

a második képen tényleg ott a húsos nő ... hát annak kéne fogyóznia, de elég rendesen

egy ilyen kis gyereknél 4,5 kg elvesztése? ez a súlya negyede?

2012. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen "anyáktól" nem csak elvenni kéne a gyereket, hanem sok évre börtönbe zárni.
2012. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!