Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem veszik el az ilyen...

Miért nem veszik el az ilyen anyáktól a gyerekeiket? Ez felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Annyira sajnálom az ilyen kicsiket, hogy ilyen borult elméjű anyjuk van!


2012. jan. 27. 13:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én sem nevezném ezeket anyának! A legrosszabbat még csak nem is ebben a cikkben láttam: egy "anya" úgy szerepelteti az 5 éves kislányát, hogy műcicit és fenékpótlást tesz a ruhájába és úgy szerepelteti! Egyszerűen sírnivaló, hogy ezek a gyerekek nem fogják megtudni hogy mi a boldog, önfeledt gyermekkor.
2012. jan. 28. 07:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen fura, hogy így lepontoztak minket, de a véleményét már egyik lepontozó se mert vállalni. Biztos ők is fogyókúráztatják a gyerekeiket. Gyekerparfüm, smink, biztos van gyerektangabaugyi is :)
2012. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le benneteket, de nem szeretem az ilyen viselkedést. Mindenki nyugodtan felvállalhatja a véleményét!
2012. febr. 1. 07:18
 14/15 A kérdező kommentje:
Ne is mond, biztos van olyan :( Az én kislányom biztos nem fog ilyen dolgokban részt venni!
2012. febr. 1. 07:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán azért nem mert nkafé egy pletyi magazin.Ergo nem is igaz de hát valahogy fel kel dobni a lapot.Szóval felesleges aggódni mert ez csak hr
2012. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!