Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallott valaki ilyenről?...

Hallott valaki ilyenről? Orrmandulával kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Kisfiamnak fül-orr-gégész orrmandulaműtétet javasol,de egy ismerős állitja,hogy az ő unokája is műtét előtt állt de egy orvos valamilyen általa kevert anyaggal beoltotta s azóta nincs gond az orrmandulával.Létezhet ilyesmi? Én nem igazán hiszem ezt,mert akkor más orvos is tudná s nem lenne ennyi műtét.
2012. jan. 27. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az egyik ismerősömtől hallottam, hogy Lymphomiosot-ot (valamilyen homeopátiás szert) kell adni a gyerkőcnek több héten keresztül, és ezzel elkerülhető az orrmandulaműtét.


Nem tudom, tapasztalatom nincs, de neten is lehet erről olvasni. Biztos nem 100%-os a siker, de ha valakinek mégis beválik, akkor elkerülhető a műtét.


A doki nem tudom milyen anyaggal oltotta be a gyereket, olyanról még nem hallottam.

2012. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiamnak is sokszor volt baja az orrmandulájával, de a mi fül-orr-gégészünk nem híve a műtétnek, egy gyógyszertári keveréket ír fel ilyenkor, amivel 6 hétig kell kezelni. Eddig háromszor volt rá szükség, és mindig „visszament” a mandulája. A barátnőm kisfiának is ezért nem kellett végül kivenni a manduláját. Szóval nem tudom, miért van sok műtét (ha sok van), de tény, hogy létezik doki, aki mindent megpróbál, hogy ne legyen szükség rá.
2012. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!