Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandulával kapcsolatos kérdés?

Orrmandulával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
3 éves kislányom az utóbbi fél évben sokszor volt beteg (mandula, középfül gyulladás, stb), most egy ideje éjszakánként csúnyán köhög. Az orvos azt mondta, hogy ez az orrmandula lesz, egyelőre nincs mit tenni vele, de előbb-utóbb ki kell vetetni. Mire figyeljek oda, hogy óvjam az ormmanduláját? A hideg dolgokat és a fagyit kerüljük? Köszi
2010. jún. 7. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A tanácsom vagy inkább a tapasztalatom, hogy ki kell vetetni.Én is halogattam nem akartam, de a gyorvos és egy nagyon jó fül-orrgégész meggyőzött. Ezek után sokkal kevesebbet volt beteg.
2010. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de saját tapasztalatom, hogy nem kell kivetetni. Túlesetem 1-2 kemény harcon gyerekként, de felnőttként évek telnek el, mire beteg leszek. Kell az immunvédekezéshez a betegség átélése! Én ellenzem a kivételét.
2010. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi hozzászólásokat, de igazából az orvosokra bíznám annak eldöntését, hogy mi legyen az orrmandula sorsa. Inkább az érdekelne, mire figyeljek oda, hogy ne gyulladjon be?!
2010. jún. 7. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok, hogy mit tudsz tenni azt nem tudom én is próbáltam kivédeni a betegségeket a gyereknél, de nem ment hiába nem evett hideget. Mindig újra fertőződött mivel a mandula volt a góc pont.

Amit esetleg tehetsz immunerősítő kapszula mi is szedtük, akkor egy kicsit jobb volt, régen volt az IRS19 orrspraye sajna megszűnt pedig nagyon jó volt.

Igaz nem kérdezted, de leírom hogy vissza fog nőni, de akkor már nem fog ennyi bajt okozni.

2010. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is most voltunk dokinál a 2 évesemmel, mert horkol és taknyos sokat,de nem tudom kiszívni. Nekem is azt tanácsolták hogy vetessem ki mert ha nem javul a horkolás miatt kevesebb oxigénhez jut és szellemi fejlődést gátolja.Szerintem konkrét gyógymód nincs erre.

2010. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!