Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adsz a gyerekednek ha...

Mit adsz a gyerekednek ha nehezen kakil?

Figyelt kérdés

Kislányom(2,5 éves) már 2 napja bogyókat kakil,ma reggel is csak nyomta de alig jött valami.

Légyszíves adjatok tanácsot mit adhatnék neki?

Gyümölcsöket pedig eszik.Esetleg valami szirup?


Köszönöm


2012. jan. 29. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Forever Aloe Bits n peaches. Nagyon bejövős, azonnal használ és nincs benne semmi, ami nem természetes.
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup, többféle kiszerelésben kapható patikákban, szerintem nagyon jó, az én gyerekemnek beválik, ha kaki-golyó-gondja van. Nem gyógyszer.
2012. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

tej, tejfölös étel.

Alma, banán nuku, nagyon fognak!

2012. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Karamellás tej.
2012. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én zabpehyelből csinálok neki kását,zabkorpás kekszet adok neki,aszalt szílvát etetek vele,és legalább 3 élőflórás joghurtot etetek meg a legjobb a ativia ital.nagyon székrekedéses,igy ezeket naponta iktatom az étrendjébe.
2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Laevolac, karamellás tej, actimel.
2012. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
activia rostos joghurtjai, de ami a legjobb nálunk az a meggy. Ma kapott megint, mert 3 napja nem kakilt. Most meggy lekvárból(házi, híg lekvár) csináltam neki szörpöt. Felhigítottam vízzel és imádja. 2 óra alatt meg volt a hatása.
2012. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,tanácsokat!

17óra körül adtam neki meggybefőttet,meg evett egy pohár joghurtot is.Remélem meg lesz a hatás...

2012. jan. 29. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
ananászlé, kefír
2012. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiam is ilyen szorulásos, és neki a Sió műanyag üveges (1 literes) Kajszibarack gyümölcslé nagyon hatásos, néha csak pár kortyot iszik, de rögtön lágyítja a székletét.
2012. jan. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!