Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is megkérdezik a...

Nálatok is megkérdezik a rokonok, hogy mit vegyenek a gyereknek születés/névnapjára/karácsonyra, majd teljesen mást adnak, mint amit mondtál?

Figyelt kérdés
Rossz esetben olyat, amiből már van, vagy amit kiemeltem, hogy ne vegyenek, mert nem szereti (pl. plüss játékokat).
2012. febr. 1. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Dettó.

Nem is értem, h miért kérdezik...

Én már nem szoktam semmit sem mondani, így meg én vagyok a bunkó, h nem tárgyalok velük.

Plüssállatból van vagy 15, egyet sem én vettem, egyébként sem szereti, porfogónak van csak.

Építőkockából eddig három félét vettek, egyik sem passzol a másikhoz.

Kifestőt, színes ceruzát, pedig a fiam utálja.

Tudják, h ki a kedvenc meseszereplője, mégis sorra másfélét vesznek neki, csak egy példa, mondjuk szereti Verdát, erre vesznek neki Noddy-t. Árban uyganaz, és kiemeltem, h mit szeret, de nem, pont az ellenkezőjét hozzák. aztán csodálkoznak, h a gyerek hülyén néz, hisz mondjuk nem ismeri Noody-t.


De legalább kapunk valamit!!! Sokan semmit.

2012. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megkérdezik, én vagy megmondom konkrétan a márkát, típust, méretet, színt, stb., vagy megveszem, ők meg kifizetik. Így nincs gond, nem kell semmit kicserélni, visszavinni, vagy eltenni a szekrény mélyére. :)
2012. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyósom mindig megkérdezi a gyerek méretét és sosem akkorát vesz neki, amekkora kellene.

74-es cuccokat hord, karácsonyra 92-es ruhát kapott. :)

Nem baj, majd bele nő. :)

A játékokat sajnos nem kérdezték meg és jó nagy butaságokat vettek neki.

De legalább gondolnak rá és kap ajándékokat.

2012. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem, nem vesznek semmit a nagyszulok, csak a ferjem csokkent ertelmi fogyatekos novere kuld vallasi konyveket a fiamnak (3 eves lesz) karacsonyra :( :)

az elejen kapott mindenfele vackot, mondtam menjunk el egyutt boltba, valasszanak ok, es en leokezom, vagy pedig megmondom miket szeretne (en vagyok vele a legtobbet), es abbol valasszanak. na ebbol az lett, hogy azota, hogy mondtam az egyutt vasarlast, semmit sem vettek neki.

2012. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezik, de azt kap, amit megbeszélünk. Sokan vagyunk, el kell osztani, hogy kitől mit kap, hogy ne legyenek egyformák...
2012. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyum elmegy a boltba és ha meglát valamit, akkor felhív, hogy van-e neki olyan és hogy szeretné-e. Anyósom meg sógornőm azt mondja, hogy vegyem meg én, majd kifizetik, hiszen én tudom.

Ja, egyébként a 3 kenguru esete óta senki nem vesz kérdezés nélkül semmit.

2012. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többször volt már ilyen. A 10 hónapos fiamnak apósom hozott egy bébikompot, amit úgy küldtem vissza vele, ahogy volt, nagyon komp ellenes vagyok, ráadásul akkor már ment a fiam.

Névnapjára kapott egy szülőkaros triciklit, szintén visszaküldtem, mert én nem tudom tologatni (eü. okok miatt) és egyedül vagyok vele egész nap.

Most karácsonyra sógoromnak felsoroltam pár dolgot (laptop, szerelő láda, szivacs puzzle = mind 3000ft körül), hogy legyen miből választani, és kikötöttem, hogy mesekönyvet ne (ezt mindenkinek elmondtam), mert az van pontosan 47 db, amit még mindig nem olvasunk, mert nem hagyja, csak lapozgatná. Erre hozott egy olyan meséskönyvet, ami vallási témájú, olyan versek vannak benne, amit én 30 évesen sem értek...

Tesóméknak pedig annyit mondtam, hogy traktort ne, mert abból is van 12 db, nézzen neki kombájnt, az is nagy kedvenc, de még nincs. Erre szintén egy mesekönyvvel és egy traktorral állítottak be...

Ja és a keresztszüleitől kapott egy elektromos gitárt, ami 5 éves kortól ajánlott, az én fiam karácsonykor volt 2 év 3 hónapos... Most ott porosodik a fal mellett, mert baromira nem érdekli...

2012. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!