Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Májusban lesz 4 éves a fiam,...

Májusban lesz 4 éves a fiam, és hétfőn az oviba tornaóra közben becsurgott a pisi, azóta rendszereesen nem szól itthom, ma pedig alvás közben bepisilt. Eddig soha nem volt rá példa, hogy nem szólt volna. Mi történhetett? Fázhat az oviba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább valami pszichés dolog lehet. Próbálj vele beszélgetni, nem úgy, hogy mi a baj, hanem meséljen a barátairól, az óvónéniről, mit szeret ott, mit nem, előbb utóbb "elszólja" magát. és az óvónénivel is beszélned kellene, hogy ő észrevett-e valamit a közösséghez, feladatokhoz sbb. való viszonyában.
2012. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. febr. 1. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csíp neki? Szerintem fel van fázva.

Lehet kéne egy vizelet vizsgálat. Az én lányom több hétig bepisilt, pont ennyi idősen. Éjszakára pelust adtam rá, mert már nem győztem mosni. Antibiotikum kellett, aztán elmúlt.

2012. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!