Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves kicsi lányom nappal...

Edus83 kérdése:

2éves kicsi lányom nappal egyáltalán nem használunk pelust, alváshoz sem, csak éjszaka. Hogyan kezdjem el éjszakai szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem le róla a pelust amikor legalább már 2 hétig száraz pelussal ébredt. Vettem vízhatlan lepedőt. Már 3 hete nincs rajta pelus, eddig 5-6x pisilt be. Van hogy 2 éjjel is egymás után, utána megint nem pisil be 1 hétig. Változó. Bepisil, lecseréljük a pizsit, lepedőt és alszik tovább.
2012. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok gyerek ilyen korban még nappal sem szobatiszta, nemhogy éjjel.
2012. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nekem kisfiam van, ő 33 hónaposan lett szobatiszta nappalra, 1 hónap után a délutáni alvásra is. 3 hete nincs éjjelre pelus. Van hogy bepisil, de én már nem adom rá vissza a pelust.
2012. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én babám nappal egyszer sem pisil be már 2hete:)csak még azért nem merek éjszaka próbálkozni.tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
2012. febr. 2. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor majd ő kéri, hogy ne adj rá pelust. Legalábbis nálunk így van. A fiam hónapok óta szobatiszta nappalra, 2 hónap múlva lesz 3 éves. Egy hete kérte, hogy ne legyen rajta éjjelre pelus, de elalvás után 1-1,5 órával felébresztem pisilni egyet. Szerintem várjatok még vele, ha még csak most lett nappalra szobatiszta. Előbb a délutáni alváshoz nem fogja kérni, aztán majd később estihez sem.
2012. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!