Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan taníthatom meg elaludni...

Hogyan taníthatom meg elaludni 2.5 éves fiamat? Folyamatos a harc emiatt.

Figyelt kérdés
10 hónapos tesóját sikerült megtanítanom,max 30p és alszik.Dani azonban bölcsiben ebédel,majd haza és irány az ágy,már ekkor balhézik.Mindig ugyanúgy zajlik,mesélek,segítenék...jó esetben 2kor alszik el másfél-két órára. Aztán este még kuruttyol fél9 kb,mire elalszik,reggel 7ig kétszer kel inni.Ötleteket köszönettel veszem
2012. febr. 4. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
az én lányom akkor még ennél is rosszabb mert reggel kell 7 kor du 2 kor alszik és utána 10 11 mire el alszik én azt tapasztaltam hogy két alvás között el kell telni 6 órának de ez is gyerek függő ismerek olyat aki már nem is alszik napközben
2012. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,ha fáradtabb,tutti egyszerűbb. Da ha hn1re érünk haza,akkor legalábbis max fél2kor aludnia kellene,hogy 9kor aludjon este...De így totál gáz,a pici Peti épp akkor kel,mikor Dani fekszik,majd legközelebb akkor fekszik le,amikor a nagyot ébresztem max 4kor. Ha nem fektetem le,estére tök agresszívvá válik sajnos....
2012. febr. 4. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a körülményeket,de ha a bölibe aludna???Én fiamat rendkívül megviselte beszoktatásnál,h ebéd után még jönni és úgy lefeküdni,nem akart elaludni.Bölibe meg ebéd után ugrik az ágyba és tente,itthon is ebéd és alvás.Lehet mire ebéd után hazaértek ismét felpörög.Lehet fura,de ha alszik akkor végülis mindegy,h ott van e ,melletted,v a bölibe.De ha ott elaludna akkor legalább kipihenné magát és este is rendesen lenne alvás,szerintem egy próbát megér!Ha bennalszik,akkor is olyan 3-tól elhozhatod,akkor a kicsi is fent van,meg ha otthon 2 -kor alszik el,akkor az már nem sok idő.
2012. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak osztom véleményét. Böliben nem aludhat.

Tényleg mire hazakeveredtek, lehet nincs is kedve már aludni.

2012. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gondolatokat,de hétvégén is volt játszóház,szánkózás,itthon fogócska,házimunka főzés,mégsem akar aludni ezek után sem.Minden nap ugyanúgy,ebéd után alvás...
2012. febr. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!