Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bogyó és Babóca mesékből...

Bogyó és Babóca mesékből hányat nézhet meg egyszerre 2-2 és fél éves kisgyereked? Hányszor egy héten? Van szabályotok, amit ő is tud, vagy ahogy épp alakul?

Figyelt kérdés
Bármi más mesével kapcsolatban is írhattok, azért írtam ezt, mert nekünk csak ez van meg DVD-n, illetve kb. ilyen hosszúságú mesénél érdekel, hogy egymás után hányat nézhetnek meg.
2012. febr. 6. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az egy mese amit néz. Végignéz 13-at, addig én begyújtok, meg elintézem az olyan dolgokat amiből ő jobb ha kimarad.Semmi más mesét nem hajlandó nézni, csak ezt. szerintem már kívülről fújja, mert mindig hozza a mesekönyvet is, hogy melyik következik a tv-ben :)
2012. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk napközben mindig megy a mese dvd, vagy a mese a tv-ben, és akkor nézi amikor akarja. Néha leül 5-10 percre és nézi, aztán feláll és csinál mást. Ezt nem szabályzom, így is annyi minden van amit nem szabad szegénynek.
2012. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Éppen ma kapta meg az 1. részt. A 2-at is megvettem neki, de nem adtam oda.

Reggel megkapta, akkor végignézte az egész DVD-t. Most délután újra végignézte.

Lehet, hogy csak a kezdeti lelkesedés miatt köti le ennyire, de különösebben nem bánom.

3 éves lesz májusban.

2012. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en is koszi!
2012. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam,csak a thomas a gőzmozdonyt nézi meg,nem érdekli a tv,ebből is 2-3 részt max.Ha a nővére nézi a minimaxot van hogy pár percre ott ragad.A tv-ben ment most a verdák,másfél óráig nézte,9-kor én vittem már aludni,mert nézte.
2012. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem korlátozott be, amíg kedve van nézi. Mondja mit kapcsolja be, Mickey, Hófehérke, Hamupipőke, Csipkerózsika, ToyStory, Fel, SzörnyRt. Kishableány, Szépség és a szörnyeteg... Végig nézi 1,5 órás Disney meséket is. Annyira szépek, hogy én is nézem vele, de mindig mást teszek be.
2012. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam. Esténként, vacsi előtt szokott mesét nézni, 30-60 percet naponta, ha kéri. Előfordul, hogy 3-4 napig eszébe sem jut.

Néha reggel is könyörög, de napi 1x van csak DVD (Bogyó és B., Pingu, Thomas, Sam a tűzoltó, Bob a mester, Magyar népmesék).

Próbálkoztam még Kisvakonddal és Micimackóval, de az még nem köti le.

2012. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Az én kisfiam 2,5 éves, ha engedném éjjel-nappal a Postas-Pet-et nézné. Imádja. De én korlátozom. Reggel felkelés után max.10 perc, utána már csak délután nézheti, a déli alvás után. De azért többször bepróbálkozik... :)
2012. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!