Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kismamas könyvben azt...

Egy kismamas könyvben azt olvastam, a 20. hettol kerülni kell a repat, a sütötököt, a mandarint, mert ezekben szinezekanyag talalhato, es most nem ajanlatos ezeket enni, mert a baboca fogazata ebben az idoben alakul... Hallottatok?

Figyelt kérdés
20 hetes kismamik! Olvastatok?Mit tudtok errol? En 20 hetes vagyok, es a felsoroltakat imadom, de ha artok, akkor persze lemondok roluk boldogan.
2009. márc. 8. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert ekkor alakulnak a maradandó fogcsírák és besárgulhatnak.
2009. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az én gyerekem mosolya olyan lesz mint egy lóé. Én szinte állandóan narancsot ettem. Erről eddig nem hallottam de most már mindegy keddre vagyok kiírva.
2009. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még róla. De akkor az én babámnak is sárga lesz a foga, mivel én meg rengeteg répát eszek és már 25 hetes vagyok.
2009. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem hallottam még erről, de pont a héten leszek 20 hetes. És eddig én is ettem mandarint, narancsot, répát. Majd eztán odafigyelek.

De ezen olyan jót nevettem! Olyan lesz a mosolya,mint egy lóé! :D :D :D

2009. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom mennyi ennek a valóság alapja, mindenesetre én is ettem a narancsot, répát. Az egy dolog hogy színezőanyagot tartalmaz, de szerintem mire eljut a babáig már nem színez az semmit. A répában A vitamin, narancsban c-vitamin pedig elég fontos a babának.

27 hetes kismama

2009. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát a mai okos könyvek szerint levegőn kéne élni a terhes mamáknak.
2009. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is jót nevettem. Lehet, h az én lányomnak is "ló mosolya" lesz? Uis én erről nem tudtam, vígan fogyasztottam mindenből (kiv a sütőtököt, mivel nyáron nem volt).

Most 4 hós múlt a kicsim, még nincs foga, de hamarosan várható. Tudjátok mit? Ha sárga mosolya lesz, megírom! ;)

Szerintem nem tudsz annyit megenni ezekből, h a gyerek fogait megszínezze! Persze lehet, h tévedek, de szerintem anyáinknak sem mondták ezt el, nekem mégsem sárgák a fogaim. Nektek? ;)

2009. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem alatt minden este 1 csomó új répát ettem meg.A babám 10 hós lesz,és van 2 HÓFEHÉR foga...és a répáról azóta sem tudok lemondani.A férjem szerint már olyan vagyok mint egy nyúl.
2009. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
18:36-os vagyok. Én is megírom, ha majd így udvarolnak a lányomnak: Milyen szép lófehér a mosolyod! Kérsz egy kockacukrot?
2009. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

.... ezekszerint nincs sok valosag alapja? Milyen jo, hogy megkerdeztem, es eppen ugy nem tudok ra konkret valaszt mint elötte... :D De legalabb viccesen fogjatok fel, mar ez önmagaban kedves volt.

Köszönöm, sziasztok. :)

2009. márc. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!