Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Miért nem tudok...

S. O. S. Miért nem tudok játszani másfél évesemmel? Csődöt mondtam anyaként?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű és okos másfél éves lányom.Napok óta be vagyunk zárva a házba az idő miatt.Max fél órára megyünk ki,mert ekcémás,és hörghurutos nagyon.És szégyellem bevallani,de nem tudok mit kezdeni vele.Semmi nem köti le 5-10 percnél tovább.Nincs kreativitásom,hogy mit is kéne vele játszani.Próbálkozom mindennel,de minden 5 percig izgi neki.És én halálosan unom ezeket a játékokat:(((.Nagyon be vagyok fordulva:(.Ennyire sz@r anya vagyok?Hogy unom a saját gyerekem?Jajj, Lányok segítsetek,mert világgá megyek:(((Ti miket játszotok hasonló korú gyerekeitekkel?Más is van így mint én,vagy ez már a vég?
2012. febr. 7. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó és utolsó előtti, jók a tippek :-) köszi, mondjuk én még a kislányomat nem tudom a házimunkába bevonni, ahhoz még kicsi de a többit kipróbálom.
2012. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Skuncsi válasza:
0%
Béna vagy
2012. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha egy hülye bunkó lenne mint te.
2012. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok!!! :)

Egy kicsit jobban is érzem magam....

És kipróbálok mindent,amit írtatok:)

Nagyon várom a jó időt már,mert akkor egész nap úton vagyunk...legalább a játszótérig,vagy biciklizni...és azért akkor több anyukával összefutunk...jobban telik az idő,a gyereket is könnyebb lefoglalni!

2012. febr. 7. 19:57
 15/17 anonim ***** válasza:

ha ez kicsit megnyugtat, én is unom :) sőt pont az előbb olvastam egy kérdést, másik anyuka is :D

de egyébként én is szégyellem, főleg hogy nálunk apa tök jól elvan a gyerekkel, jobban tud vele játszani mint én, na ezért duplán sz@r, hogy én vagyok az anyja, nekem kéne elsősorban, azt tessék....

2,5 éves a kisfiúnk, nincs el magában egy percre sem, és egyre jobban szeret szerepjátékozni, én az egyik figurával, ő a másikkal, és ki kell találni történeteket meg hogy ki mit mond, áááááá nekem nagyon nehezen megy

de legalább már én is tudom hogy nem csak én vagyok ezzel így :)

2012. febr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 timmy86 válasza:
Itt is lehet olvasni a témáról: [link]
2013. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó sok év eltelt, remélem túl jutottál a depin. A kislányod már 6év körül van, talán tesója is lett azóta.Biztosan nem olvasod, de remélem rájöttél közben, hogy nem szégyen egyáltalán, amit érzel,ez is az anyaság része. :)

Szépnapot

2016. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!