Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggeli, vacsora ötleteket...

Reggeli, vacsora ötleteket adnátok? 2,5 évesem nem ehet bolti termékeket.

Figyelt kérdés
Allergiás a felvágottra,májasra,pékárura.
2012. febr. 7. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor fogsz és veszel egy péksütis receptkönyvet és sütöd magad.


májas és egyéb felvágottakat is tudsz készíteni rá kell keresned.

2012. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

off


És ez hogy derült ki?

2012. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

www.tejmentesetelek.hu, itt találsz tej-tojás-és gluténmentes recepteket, ötleteket

Süthetsz palacsintát tej és tojás nélkül is (sokáig én is így tettem)

készíthetsz krumlikrokettet: főtt krumli, kevés liszt, zöldségpüré, tojás, és be a sütőbe

parajlepény, sütőtökös lepény nálunk nagyon bejött (keress rá a neten a receptre)

van tejmentes kenőke (vöröslencséből, babpástétom, házi májkrém, padlizsánkrém, stb)

illetve én sokszor vmi reformmuffint (zabpelyhes, gyümölcsös) teszek oda, nem is mindig formában, vagn hogy a tepsibe töltöm

2012. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves első,képzeld sütök neki,csak hogy nem eszi meg,Van hogy minden délután ezzel megy el,mégse kéri,válogatós.
2012. febr. 7. 15:21
 5/12 A kérdező kommentje:
tartósítószer allergiás.Már volt tej és tojás,most ez a legújabb,csalánkiütéses.
2012. febr. 7. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:

mi azt eszünk vacsira mint ebédre. húsok, köretek, levesek, főzelékek, egytálételek.


reggeli meg műzli?

2012. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

még mindig én:)


Miből derült ki? vérvételből?

2012. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

50dkg liszt, 2,5 dkg élesztő, 1 ek cukor, 2,5-3 dl víz, 2 ek olaj, 1,5 kk só. Ebből nagyon fini kenyér lesz, sütőzacsiban 180-185 fokon sütöm kelesztés után kb fél órát-40 percet.

Házi májkrém, avokadokrém. Húspogácsa.

2012. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

házi májkrém hány napig áll el a hűtőben?A házi kenyeret forma nélkül is leht sütni?

Ez az allergiánk,most bőrpróbából volt megállapítva.

2012. febr. 7. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, én is csak kerekre gyúrom, be a zacsiba és forró sütőbe. Nem nagy dolog. Tudod, felfuttatod langyos cukros vízben az életsztöt, többivel jól összegyúrod, dagasztókaros mixer csodákra képes. :-) Ja és ugye duplájára keleszteni sütés előtt. Meg a tetejét vízzel kell megkenni szintén sütés előtt.
2012. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!