Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Liliomkert Katolikus óvodával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Budapest 18.kerület


Köszönöm


2012. febr. 7. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire mérvadó a válaszom, hiszen 17 évvel ezelőtt kezdtem oda járni, tagja voltam a legelső csoportnak, így akár változhatott is a hangulat. De az emlékeim egyértelműen negatívak. Utáltam oda járni. Volt, hogy nem kaptam uzsonnát, mert nem imádkoztam szépen, mindig csendben kellett játszanunk, mert a vezető óvónő nem viselt el hangosabb mondatot. Pszichológushoz küldettek, mert 3 (!) éves létemre nem álltam végig egyenesen egy ünnepi előadást... Egy pozitív emlékem sincs, pedig évvesztességem okán 4 évig jártam oda. Én nagy ívben elkerülném azt a helyet, mert nem rossz gyerekkort szeretnék a gyerekeimnek.
2012. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:( Köszi
2012. febr. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!