Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok ötleteket farsangi...

Adnátok ötleteket farsangi jelmezre és annak elkészítésében?

Figyelt kérdés

Bölcsiben lesz farsang, beöltözős. 3 éves a kisfiam, de hiába kérdezgetem hetek óta mi szeretne lenni, olvasunk hasonló meséket...stb. nem mondja meg. Vagy nem tudja mi ennek az értelme, gondolom inkább ez.

Szóval adnátok ötleteket, ki miben volt, illetve, hogyan készítette el a jelmezt?


2012. febr. 7. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ludas Matyi

fehér ing,fekete nadrág kirongyolt aljjal,fekete,kalap mellény,és persze festett kis orrbajusz.Kivágtam egy lepedőből 2 libaformát összevarrtam,kitömtem ronggyal ,filccel rajzoltam csőrt meg szemet neki,a hóna alá csaptam és kész

2012. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan lányom van, de ő cica lesz. Van cicafül hajáfunk (hát igen fiuknál nehéz, mert ilyen nincs kéznél :)) a sógornőm varrt farkat (szőrös anyagból olyat amit a derekánál megkötünk) lesz rajta egy szoknya (mert anélkül nem megy) és fekete harisnya meg valami fekete felső.


A barátnőm fia tavaly rakéta volt, neki egy kartonból készült a jelmeze, de ehhez olyan gyerek kell aki elviseli azt, hogy csak állni tud és egy lukon néz ki.

2012. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ludas Matyi mennyire aranyos :) és milyen ötletes :)


Nálunk lesz egy kisfiú aki Bogyó lesz. Zöld nadrág (talán ) sárga felső és hungarocellből kifaragott csigaház.

2012. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én töredelmesen bevallom inkább vettem jelmezt. A kislányom Piroska lesz, de annyira jó jelmezek vannak kisfiúknak. Én játékboltban vettem nem egészen 3000 ft-ért.
2012. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam még két éves, ők még nem igazán értékelik a farsangot, náluk inkább csak a fánkevésről fog szólni. Beöltözős bulit szerintem csak a szülők szeretnének ilyenkor, ha be lesz öltöztetve valaki, akkor azt nem a gyerkőc akarja. Bár lehet 3 évesen már más. Én is Bogyó Babócára gondoltam valamelyik bogárra, mert ott valóban csak a felsők és nadrág színével lehet játszani. Max a hátára kell valami szárny, meg a fejére egy hajráf. Én erre gondoltam, de még csak gondolati szinten.
2012. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!