Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, ha egy 2,5 éves...

Normális, ha egy 2,5 éves gyereknek szájszaga van reggel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem normalis,egy ilyen kicsi gyermeknek meg nincsenek rossz fogai remelhetoleg tehat ha ez ki van zarva akkor csak a gyomrszaj zaroizmaval van gond.Vidd el a dokihoz,o majd megmondja,valoszinu elkuld ultrahangra.Az en gyermekem is ennyi idos es imadom minden illatat:)
2012. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire büdös, ha csak kicsit tehát éppen kellemetlen az szerintem még belefér, hiszen az ő szájukban is megpunnyad a nyál éjszaka.
2012. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baj nincs vele. Szomjas. Ha iszik egy kis vizet elmúlik. Neked is rossz szájszagod van, még sem rossz a szelep?

Nem kell vinni sehova!

2012. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Ja és az enyémnek is van :) igaz ő kicsit több, mint 2.5


(nincs rossz foga és nincs baja a gyomrával, teljesen egészséges)

2012. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy csak közvetlenül ébredés után van, akkor sem észveszejtő, de kellemetlen.

Fél óra után már nem éreztem (pedig még nem ivott)

Remélem tényleg nincs baj, mert már én is a gyomrára gondoltam. Elég rossz evő.

2012. febr. 7. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,azzal hogy valaki itt kerdez ilyesmit nincs is semmi baj de a gyermek egeszsege erdekeben felkeresheti az orvost,nem hiszem hogy artana vele.Nekem ket gyermekem van ,az egyik ket es fel eves de reggel kozvetlenul felkeles utan is kellemes "babaszagu " a szaja,veletlenul sem kellemetlen.Es persze gondolom hogy a kedves kerdezo mossa a gyermeke fogat es nem marad ott ejszakara semmi etelmaradvany...:)
2012. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is elég kellemetlen a szájszaga reggel, de mindannyiónknak az. Mi is egészségesek vagyunk, hála Istennek. Iszunk teát, vagy eszünk, utána elmúlik. Ha pl. sokáig, vagy elég egy 20 perc is, hogyha nem beszélsz, akkor érezni lehet szintén a kellemetlen szagot a szájból, ami tulajdonképpen a gyomorból jön. Ez természetes jelenség, persze vannak durvábbak is, amikor már orvoshoz kell fordulni. A Te esetedben viszont nem kell.
2012. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Acetonhoz hasonló szag a vízhiány miatt van.

Szomjas a gyerek!

2012. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát többet iszik, mint én az már biztos! Naponta kb. 2 liter folyadékot iszik, ebből fél liter a víz! Tehát nem szomjas. Éjszaka ritkán ébred, hogy innia kell. Nekem is, férjemnek is, mindenkinek a családban reggel van szájszaga. Amikor pl. kisfiam még szopizott, akkor nem volt neki. Mindig is jó illatú volt. Persze most sem "büdös", minden nap 2x van fogmosás, szép, egészségesek a fogai...
2012. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem acetonos a lehelete.

Igen, az én fiam is nagyon nagy ivó! Rengeteget inna (ha hagynám) még evés helyett is sokszor. Doktornő szerint nincs gond (nincs cukor a vizeletében), egyszerűen ő ilyen. És tényleg lehet, hogy szomjas reggel.

2012. febr. 7. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!