Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leesésgátlós ágy ügyben...

Leesésgátlós ágy ügyben tudnátok segyteni?

Figyelt kérdés

Babák kategóriában nem igen kaptam választ,gondoltam itt már többen lecseréltétek a gyerekek ágyát.


Ezt az ágyat néztük ki, írtam ki itt kérdést, de ilyen válaszokat kaptam,hogy ez inkább kanapé,hamar kinövi, stb.

Ti mit gondoltok???

[link]


15 hónapos a lányom,jövő hónapban kapná meg,mert nyáron érkezik a kistesó.


2012. febr. 8. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyesmi van, iskoláskorig jó. Persze ettől még leesik a gyerek eleinte, ezért matracot raktunk az ágy mellé, a kiságy matracát. Néha fel sem tűnt neki, hogy lepottyant, aludt tovább.
2012. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet, mert szivacsból van az egész, nincs semmi tartása és nagyon gyorsan tönkremegy! De amúgy szép!
2012. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szép ágy, de szerintem annyira nem praktikus. Nekem mindkét fiamnak Ikeas leesésgátlós ágy van 70X160-as. Nekünk nagyon bevált. Szivacsmatracot vettünk bele, aminek a huzata levehető és mosható, amikor a szobatisztaságra szoktatásnál balesetek történnek. Kb. 35-40ezer Ft matraccal együtt az ágy.
2012. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk ilyet a kisfiunknak(17hós)és elégedettek vagyunk.Neki is tetszik.És igenis van tartása elég kemény a fekvőfelülete,szóval szerintem tökéletes.Talán annyi,hogy mi letakarjuk egy plusz ágytakaróval,hogy ne kopjon ki a szövet.Ami meg a pelenka nélküli időszakot illeti majd gumilepedőt teszünk alá.A szivacsmatracnál nemcsak a huzat ázik át,hanem az egész szivacs és azt se könnyű tisztítani.Ja és még egyszer sem esett le róla,pedig sokat forgolódik.
2012. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne haragudj, de láttam a többi kérdésedet, és nagyjából hasonló válaszokat kaptál mindenütt. Van, akinek tetszik, van, akinek nem. Van, aki praktikusnak tartja, van, aki nem. Volt, aki biztatott, hogy megvedd, volt, aki nem.

Engem igazán nem zavar, hogy sokszor megkérdezed, de mégis, milyen válaszokat vársz? Vagy ez reklám?


Egyébként én azt válaszoltam neked, hogy nemigen növi ki, de szerintem a szövet hamar elkoszolódik, elkopik, főleg az éleknél. Láttam már használatban több ehhez hasonló ágyat, és mindegyiknek elég csúnya volt a huzata.

2012. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. A fiamnak mi rendes ágyat vettünk, bele rugós matracot, az odalára pedig vásároltunk leesésgátlót. Nem sokkal került többe, mint amit belinkeltél.
2012. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.


Nem haragszom, csak próbálok infót gyüjteni(nem reklám),kinek vált be, volt-e valakinek esetleg gondja.

Csak annyira kevés választ kaptam, gondoltam teszek még egy próbát. Más, semmi értelme kérdésekre érkezik 10-15 válasz,és nem gondoltam,hogy az ágy témában ennyire kevesek tudnak tapasztalatot megosztani.

2012. febr. 8. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok, köszi a kulturált választ, picit tartottam a ledorongolástól :-)


(Azt én is láttam, hogy milyen jelentéktelennek tűnő kérdésekre is tömegével érkeznek a válaszok. Na meg cím alapján már lehet tudni pár témáról, hogy mivel jó kis szájkaratés lehetőség, így ugrik rá a jónép :-) )

2012. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha van pénzed, vegyél matracosat. Normálisat, ágykerettel. Ez, amit linkeltél, kb. 15-20ezer Ft, attól függ, hol veszed. Nézd meg, milyen vastag szivacs van rajta, mert eltérő lehet. Mivel iskoláskorra kinövik, nagyon nem kell kímélni, esetleg gumilepedő, pléd tehető rá, azt könnyebb mosni. Nekünk ilyen van, ha iskolás lesz a két gyerek, akkor kapnak másikat, igazit, akkor már talán tudnak majd rá vigyázni is. Szerintem jó, kemény fekhely, az én gyerekeim szeretik, első pillanattól, alvásnál sem volt gond. 15 hós koruk előtt kapták, mert mindig elakadtak a rácsos ágyban.
2012. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Köszike,meg tudnád esetleg modnani hol láttal 15-21 e-ért ilyen ágyat. Eddig akárhol néztem, mind 25-27 körül volt.

2012. febr. 10. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!