Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mennyi ruhát vásárolt...

Anyukák! Mennyi ruhát vásároltatok magatoknak mióta otthon vagytok a babátokkal vagy gyerekekkel? (Kismama ruhák kivételével. )

Figyelt kérdés

A fiaim 1 és 3 évesek, és azon gondolkoztam hogy mióta itthon vagyok alig vettem magamnak valamit. Ugyanazokat a ruhákat hordom, mint 3-4 éve.

Amikor dolgoztam, mindig csinosan, elegánsan jártam a munkám miatt, és most hiányoznak a csinos ruhák. Mert ugye nem túl kényelmes magassarkúban és szoknyában babakocsit tolni, szaladni, stb.


Még mielőtt valaki kötözködne, nem ez a legnagyobb gondom, csak eszembe jutott!


Köszönöm a válaszaitokat!


2012. febr. 9. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3 éves a kisfiam. 2 éves korától bölcsis. Na akkor újítottam. Vettem egy farmert, meg egy edző cipőt :-) Bár én mindég farmeros, és edző cipős típus voltam.
2012. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4 éve ugyanazokat hordom kb... Most viszont a harmadik babámmal vagyok itthon fogytam 10 kilót és még tervezek 5-öt így minden nagy rám szóval most muszáj lesz.
2012. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam. Mióta megszületett vettem magamnak 2db farmert (az egyik turiból), 2 db pulcsit, 1 dzsekit, meg nyáron 3db pólót. A régi ruháim 95%-a nem jó rám, hiába vagyok ismét 58kg, a csípőm valahogy szélesebb lett, a felsők meg feszülnek rajtam(?). Régen én is mindig csincibe jártam és nekem is hiányzik nagyon. Én már soha nem leszek a régi, ilyen szempontból sem.
2012. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mióta itthon vagyok, jóval kevesebb ruhát veszek magamnak, és más jellegűt, mint amikor dolgoztam.

Majd ha visszamegyek dolgozni, akkor majd beszerzek pár elegáns ruhát.

Ha elmegyünk valahová, akkor mondjuk mindig csinosan próbálok kilépni, de most nem igazán veszek magamnak ruhákat. Néha nekem is hiányzik az elegancia, viszont kisgyerekekkel valóban nem fogok magassarkúban sétálni a göröngyös utakon. :)

2012. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én elég sokat,mert leadtam majd 20 kg és az addigi ruháim mind leestek.Igy vettem pár farmert meg felsőket is!!!
2012. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sosem vettem magamnak szinte semmit, vagy csak 1-2 darabot úgy 2-3 évente. A fiam 17 hós, sokszor elindultam már magamnak vásárolni, mivel minden ruhám 1000éves, de valahogy mindig neki vettem valamit. Egyedül egy edzőre meg egy farmerra ruháztam be, mert az már tényleg gáz volt.. :)
2012. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Két éve vagyok itthon, azóta 1 farmert, 1 melegítő alsó-felsőt, 2 pulóvert, néhány pólót és fehérneműt vettem magamnak. Mind noname, leárazás során kifogott, vagy kínai.
2012. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 éves a kislányom. Ha jól emlékszem, vettem egy farmert, meg egy felsőt. Mindig azt mondom, hogy nem veszek, majd ha leadom azt a 10 kilót. Csak ahhoz meg lusta vagyok sajnos. Szóval most intenzív fogyókúra, tavasszal meg pár új ruci beszerzése a terv. :)
2012. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek a kivétel, mert sajnos én ruhavásárlás függő vagyok. Itthon vagyok a kislányommal, tehát nem kéne annyi ruha, én is tudom hogy sok van, de mégis csak veszem és veszem. Fel sem tudom venni mindet, és már arra sincs időm, hogy otthon a tükör előtt gyönyörködjek bennük, mint anno lánykoromba. Sajnos egy hónapba egyszer mindig eszembe jut, hogy mennem kell ruhát venni, mert azt érzem lemaradok valamiről. Tudom, ez már beteges, és már egy külföldi nyaralás árát összespórolhatnám abból, amit egy évben kidobok ruhavásárlásra.
2012. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk, hogy viszonylag sok ruhát vettem, mert kilóra hiába vagyok ugyanannyi, valahogy a csípőm, hasam szélesebb, nagyobb lett, így a régi ruháim szorították a hasam, és a szoptatás alatt a mellem annyit nőtt, hogy nem tudtam felvenni a régi felsőimet, a tavaszi kabátom sem ért be a hátamon. Úgyhogy én vettem magamnak a 2 év alatt egy tavaszi és egy téli kabátot, két nadrágot, három szoknyát, egy melegítőt, kardigánt, 1-2 felsőt meg egy blúzt, és melltartókat.
2012. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!