Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek? Röhej hogy ha...

Szerintetek? Röhej hogy ha kiírsz egy kérdést mindig akadnak olyanok akik beléd kötnek.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Szerintem ez a kerdes, ha minden igaz... Bar belinkelhette volna a kerdezo.

2012. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én nem erre gondoltam. Még nem volt időm végigolvasni, de ilyen kérdésből vitát csinálni tényleg hülyeség.

Az általam említett ez volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom, h a pelenaks kerdesrol van itt szo. Mert itt is, ott is a kerdezo kiszurt engem de nagyon, es nem tudja elfogadni, h leteznek mas velemenyek is mint az ove.
2012. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintetek ennel a pelenkas kerdesnel tamadtuk a kerdezot? Ketten vagyunk, akik nem ertunk vele egyet, de ervelunk is, h miert nem.
2012. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ha valamelyikőtök elolvassa az általam belinkeltet is, akkor most szólok, hogy én nem a kérdező voltam.

2012. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Engem is mindig van, aki megtámad. Egyesek ebből csinálnak sportot, nem kell vele foglalkozni. Szerencsére most már a moderátorok leveszik a kötözködő válaszokat, ha jelented nekik.

Nekem ilyen eseteim:

-Hogy csináljuk, hogy fiú legyen? Min. 3 olyan választ kaptam, hogy milyen szemét vagyok, örüljek, ha egyáltalán lehet gyerekem, mert nekik nem lehet. Hát, bocs.

-Ha 1 napig hányt a gyerekem, akkor mikor vigyem oviba?

Erre kiderült, hogy az én felelőtlenségem miatt fertőződött meg a fél ország.

-Nehezen megy a hozzátáplálás.

Szerencsétlen gyerekem, éheztetem.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de évek óta itt vagyok, tényleg szinte minden kérdésemre kaptam oda nem illő, kötözködő választ. És nem arról volt szó, hogy más volt a véleményem, hanem tényleg bunkóztak velem.

2012. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mindig lesz, aki belekot valamibe, de az nem egyenlo azzal, hogy nem ertenek egyutt veled. Miert ne lehetne mas velemenye is valakinek. Irtam mar ki en is tobb kerdest, volt, hogy kotozkodtek, nem fogtam fol tragediakent:) Ha ennyire szemelyeskedesnek veszed, ha valaki nem ert veled egyet, mi lesz, ha igazibol beled kotnek?:)

Ja, es nem kotok beled, de a kerdes inkabb az egyeb kerdesek kategoriaba tartozik.

(Nem lattam a pelusos kerdest, csak most neztem meg mirol szol.)

2012. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már hasonló.

1-2 válaszoló volt,aki mellettem állt egy pár meg összefogott.

Nem foglalkoztam velük,egyszerűen ennyi.

Illyennel szerinzem mindig is fogsz találkozni.

2012. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!