Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, hogy akik...

Miért van az, hogy akik jártak egy éves korig fejlődésneurológiára kontrollra és nem találtak eltérést azok később sokkal nagyobb számban kötnek ki a nevelési tanácsadóban?

Figyelt kérdés

Az én kisfiamat is aki dysmaturus újszülött volt egy éves koráig követték nyomon,mindig azt mondták teljesen rendben van...aztán később mégis jöttek a viselkedésproblémák,hiperaktivitás.

A gyógypedagógus akihez járunk azt mondta,hogy nagyon jó szakember már esetleg egy éves korban is meglátthat gyanus jeleket,felfigyelhet jelekre...hogy gond lesz.


2011. nov. 4. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj nem a kérdésedre válaszolok, csak egy gondolat jutott eszembe.

ha eljártok 2-3 havonta fél órára akkor mi történik? gondolod észre kell vennie egy olyan betegséget amit csak 5-6 éves korban lehet diagnosztizálni?

úgy gondolom, hogy ilyen dologban mindig elsősorban a szülő felelőssége, ő ismeri a gyerekét, ő van vele egész nap, neki a feladata kiharcolni a dolgokat.


mi még soha nem voltunk fejlődésneurológián, de egy időben furcsa volt a fiam viselkedése, elvittem több helyre is, végül 3 helyről kaptam vissza, hogy figyelemzavara van és mit tehetek. nem gondolom, hogy ezt bárkinek rajtam kívül észre kellett volna vennie.


és bocs ha bántó voltam, nem annak szántam!!!

2011. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!