Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hány centit fog...

Szerintetek hány centit fog nőni nyárra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos, 87 cm és 11,5 kg. Bababörzére megyek, és alig van átmeneti és nyári ruhája. Vajon mekkora méretet vegyek neki? 92-est? 4-5 hónap alatt mennyit nőhet? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 10. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 17 hós a lányom, pont ezen gondolkodtam egyik nap.

még csak 10 kiló de a80-s ruha végén jár, sok ruhája már 86-s így nyárra csak 92-t fogok neki venni.


szerintem nálatok is ez lesz. mivel normál gyerek így valószínü nem növi ki nyár közepére.

szerintem még lesz 200 babaörze addig.

2012. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 20 hónapos,de ő 90 cm és 13,5 kg.2 cm miatt nem veszek 92-est, inkább a 98-ast veszem és az őszre is jó lesz.(póló,...)A 92-es szerintem necces,mert a kisfiad is elég nagy baba.
2012. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, illetve most tavasszal is inkább 98-ast veszek,mert most kicsit nagy lesz,de ősszel is jó lesz és nem kell az összes ruháját lecserélni.
2012. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még nyárra nem merek venni,majd lesz még tavasz végén is börze.most tavaszra veszek.
2012. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, a tavaszi és nyári ruhákkal még várhatok! Mellényket, pár felsőt vettem, meg papucsot, benti szandált, cipőt. Ezek tuti jók lesznek!
2012. febr. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!