Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legfontosabb dolgok nyárra?

Legfontosabb dolgok nyárra?

Figyelt kérdés
Mivel már itt a jó ídő sok mindenre odakell fígyelni egy 2éves gyereknél.Pár dolgot íde szeretnék írní.2éves gyereknek mílyen rovarcsípésre való krémet vegyek?Szeretnék felkészülní ha ilyen próbléma merülne fel.Naptej?ha esetleg elesne és seb merülne fel mí az ami mindig jó ha van itthon.Tí miket használtok?Legfontosabb dolgok ami nyárra kell.
2011. máj. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Naptej van itthon tavalyról, csípésre fenistil,de szerintem még soha nem kentem be csípést semmivel.

Nem vagyok az típus, aki mindjárt mos, ken ragaszt.

ha elesik, akkor sem lesz semmi baj, pár nap alatt elmúlik seb, állansóan kint vagyunk az udvaron, mindig van sebe vagy kék-zöld foltja.

egy 2 éves anyukája

2011. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fenistil jó rovarcsípésre, horzsolásra hintőpor.

Jó, ha erdőben, mezőn járva figyelsz a kullancsveszélyre!

Fontos: gumicsizma, esőkabát, esernyő;)

Naptejet én az Avonból szoktam rendelni, a legnagyobb faktorszámút, vagy NIVEA-t.

2011. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első

Kullancs ellen folymatban van az Encepur, 3 hét múlva kapja második oltást, mivel sokat kirándulunk.

2011. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naptejet a DM-ben vettem 50+ faktoros saját márkást, ami ekcémás bőrre is használható. 2000 Ft volt, 25%-os kuponnal 1500, ennél olcsóbban nem lehet kapni, főleg nem jobbat.

Rovarcsípésre valóban a Fenistil a legjobb.

Jó, ha van otthon kalcium pezsgőtabletta vagy ampulla, a kisfiamnak többször volt allergiás reakciója rovarcsípésre.

Ragtapasz gondolom van otthon, de a mesemintás tuti siker lesz :)

Kisebb horzsolásokra, bibikre nekünk van itthon Bepanthen Plus. A sima pedig szinte bármire jó, pl. pelenkakiütés, hajlatok kipirosodása stb.

Ha van aloe vera növényed, az is nagyon jó bármilyen bőrproblémára, égésre, herpeszre stb, csak le kell törni egy kis darabot és a benne lévő zselés cuccal bekenni a bőrt, csodákat tesz vele!

Ja és a kullancs- és szúnyogriasztó szerekről se feledkezzünk meg, a Bio Galaktív nagyon jó!

2011. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a seb-heg témához szólnék hozzá.

Aloe First mindig van itthon, nem marad heges a kisfiam, mert naponta többször bekenem vele a sebeit. Ez egy csodaszer!

2011. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!