Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság, egy hete...

Szobatisztaság, egy hete csináljuk intenziven, jo ez igy?

Figyelt kérdés

Már nyáron meg ősszel is probalkoztunk,elég jol ment,de aztán egy időre abbamaradt. Most ott tartunk hogy a héten a séták és az alvás kivételével,nincs rajta pelus.Nem zavarom őt ezzel össze ugye hogy alváshoz meg sétához még van?

A másik az hogy ha belemerül a játékba,mese nézésbe akkor hiaba kérdezem hogy kell e aztmondja hogy nem és rá 5 percre meg bepisil....ezt hogy oldjam meg? Elég sok még a baleset,és ráadásul ugy jon a pisi néha hogy 2 részletben,hiaba pisil bele a wc be ha,néha rá pár percre jon még egy adag. Ez miért van? Egyébként igyekszik,mindig meg van dicsérve,és van amikor tökéletesen is sikerül minden.

Amugy 3 éves lesz másjusban,lány.


2012. febr. 10. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kisgyerek akkor érett meg a szobatisztaságra amikor magától szól, és nem kell kérdezgetni, h jön-e a pisi. Ha napi 3 balesetnél több van, még nincs erre felkészülve.


A fiam két és fél évesen lett szobatiszta, egyik napról a másikra, nem engedte a pelust ráadni, 1 baleset volt, 2 nap múlva. Egy hét alatt éjszaka is el tudtuk hagyni a pelust. Most 4 éves.

A lányom 2 éves lesz 2 hét múlva. Ő nappal tökéletesen szobatiszta, balesetek nélkül. Csak éjszakai alváshoz kap pelust. Számára ösztönző a nagy tesó, ezért amikor a fiam ment pisilni, ő is rögtön ugrott. Mivel a nagyon nincs pelus, rá se adhattam. Az elején kérdezgettem, de már nem kell. Ugyan egy kis székletvisszatartással küzdünk, de remélem ez is hamarosan megoldódik. Sétához sem kap pelust, vasárnap másfél órát szánkóztatta az apjuk, és a pici lány szárazon jött haza. 3 hét alatt tartunk itt. Nagyon büszke vagyok rá.

2012. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,de ő 3 lesz lassan,és nem tudom meddig várjak még...mert amugy már lehet hogy érett lenne rá,csak kényelemből nem szol,vagy mert elfelejti?
2012. febr. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!