Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felsőlégúti betegségben...

Felsőlégúti betegségben szenvedők gyermekek anyukái, mit ajánlotok, hova érdemes elvinni a gyermeket (immum) erősítés céljából? Hegyvidék, tengerpart, sóbánya?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat, tipp érdekelne. 3,5 éves a gyermekem.
2012. febr. 10. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sószoba. nekünk is ezt ajánlották, van is a környéken, én is vinni fogom 3, évesem, mert mióta ovis, megállás nélkül van valami nyavalyája, amit átad az 1 éves öccsének. Úgyhogy hármasban megyünk.
2012. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen. én is ilyesmi után kutatok, remélem, ez is elég lesz.
2012. febr. 10. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Sószoba, nagyon bejön nálunk is. Mióta járunk, nem volt asztmatikus hörghurutja a fiamnak. A "megfázás" kimerül a folyik pár napig az orrában.
2012. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen! csak találtam közben egy cikket, nem tudom, van-e valakinek hasonló tapasztalata: [link]
2012. febr. 10. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk só gépünk van ,mert a lányomnak nagyon durva hörghurutja van.Mióta használjuk a gépet egyszer sem volt beteg!!!Egész éjszaka megy szobájában.16nm-re helyiségre megfelelő.


[link]

2012. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi. pont írni akartam privit annak, aki ezt ajánlotta itt a gyakorin.makkor nem átvágás, ez jó hír!
2012. febr. 10. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon merem ajánlani,mert nekünk nagyon bejött...kislányom fél éves kora óta használjuk...betét 3-4 havonta kell bele.Maga gép nem drága,az utántöltő betét is 3800 körül van,de tényleg csak 3-4 havonta kell.
2012. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, azt hiszem, kipróbáljuk!
2012. febr. 10. 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben szólni a dologhoz, de mi is ilyen lehetőségekben gondolkodunk, és szeretném később megtalálni a kérdést.
2012. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs nagy problémánk, de hajlamosak vagyunk torok- és hangszállgyulladásra (apuka és anyuka) ezért az egész család megy néha sószobába. Érzem, hogy jó, de egy tengerpart majd nyáron...testnek és léleknek is jót tesz, meg a családnak is:)! Vagy Parajd. Délelőtt a sóbarlang, délután a sós vízű Medve tó!:) És az már hegyvidék is...majdnem:). Valamelyiket mi is szeretnénk. 22 hós kislány anyukája:).
2012. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!