Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Balatonon hol van olyan...

Balatonon hol van olyan partrész, ahol egészen pici, bölcsis, kisovis korúak tudnak játszani az olyan parton, ami olyan, mintha tengerpart lenne, olyan besétálós, nekik is térdigérős?

Figyelt kérdés
Zamárdiba jártunk tavaly, de idén kritikán alulivá tették..vagyis nem tették, láposodék, pedig szuper volt.
2011. jún. 22. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
pont zamárdit akartam javasolni, mi is mindig ott voltunk, bár már 4 éve nem voltunk a Balatonnál. Mindenképp a déli részre menjetek, északi részen sokkal mélyebba a viz már egyből.
2011. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi is oda jártunk, volt egy rész direkt ilyen piciknek kialakítva, de idén dzsumbuj.....:(
2011. jún. 22. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt hallottam a TV1-en (mivel 9 után Révfülöpről), hogy Bogláron van nagyon jó homokos strandrész, kis szigetecskékkel.
2011. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
lellén van egy nagyon jó strandrész a Muskátli vendéglő előtt. bementek a stégre és ott van olyan rész ahol nagyon kicsi a víz, még nekem is bokáig ér néhol. Vagy pedig a napfény strandnak van olyan része, ahol homokos strand van és egyre mélyül befelé. Mi egyébként a Muskátli vendéglőben ettük a legjobb kajákat (lángos verhetetlen), és még olcsó is volt.
2011. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Siófokon.Sokáig még a térdükig sem ér, és még szabadstrand is.
2011. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én viszont Almádit javasolnám, van direkt gyerekeknek kiépített homokozós-sározós rész, igzai gyerekparadicsom, mi biztos idén is ide megyünk. Igaz fizetős strand, bár nem vészes, pár száz ft, de inkább ez, mint valami tényleg elhanyogolt partrész.
2011. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is utánaérdeklődtem, mert a Balatonra mennénk mi is nyaralni: B.lellét javasolták többen is, így mi ennél dönöttünk.
2011. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!