Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire jó, hogy egyes szülők...

Mire jó, hogy egyes szülők olyan béna szavakat tanítanak a gyereküknek, h cicakaka?

Figyelt kérdés
Tök értelmetlen ráadásul a gyerek azt fogja hinni hogy a kiscica belekakál az orrába vagy akármi sztem tisztára bezavarhatja a gyereket egy ilyen szó :S Én pár hónapja hallottam ezt a szót először de nagyon jól felnőttem nélküle is :D És hogy a "fika" pl gusztustalan az mér baj? Amire mondod, az is gusztustalan.. Akkormeg??
2009. jún. 2. 21:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem hívasd a gyerekkel takonynak, az a tuti szó rá! :-D
2009. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
viccesnek szántad, de hótkomolyan inkább annak hivatnám mint cicakakának. mi a bajod a takonnyal?? :D:P Hát az nem?:) De amúgy fikának hivítnám de tképpen a takony sincs kizárva
2009. jún. 3. 00:13
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Már ne haragudj de semmi baj nics ezzel a szóval! èn is így hívtam gyermek koromban és soha nem volt problémám ezzel.De ha neked nem tetszik akkor hívhatod bár minek.De szerintem nem szép dolog ha a gyermeked odafordul bárkihez és kozli hogy TOROLD MÀR MEG A TAKNYOMAT!!!De te tudod!
2009. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát én az orromat töröltettem meg kiskoromba nem a taknyomat de tetudod :D
2009. jún. 3. 01:30
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
nálunk azért van elnevezve, mert minden este közelharcot kellett vivni, hogy kitakaríthassamaz orrát. Amióta elneveztem kis kukacoknak azóta egyjáték lett ebből is...nekünk megérte, egyébként meg van olyan értelmes h tudja miről van szó de így viccesebb
2009. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező te még gyerek(kamasz) vagy?A kérdésedből ez derül ki!Egy kisgyerek még ilyen szinten-mint mondjuk te-nem kombinál.Neki eszébe sem jut,h azt gondolja,a macska beleszart az orrába(na,mennyivel "szebben" hangzik így,ugye?)És talán azért baj,mert egy kisgyerek szájából (is)visszataszító.Szted a kukit úgy kellene mondanunk nekik,h F*SZ,a nunust,h P*NA stb.?Ha így gondolod elég primitív vagy.
2009. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%
Irigykedem, hogy ez a legnagyobb problémád..ja és, hogy ilyenekre ráérsz...:) Ez szegényesebb, mint a cicakaka. Hozzáteszem, nekem sem tetszik a szó.
2009. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%
Kedves utolsó válaszoló!!!Ha észrevetted,kicsillagozva lettek leírva a-sokak számára sem használt-szavak.És mint látod,csak PÉLDA képen lett említve.De ezek szerint te is ráérsz ezzel foglalkozni,hiszen itt egerészel és még válaszolsz is.
2009. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

minek kell ezen vitázni az isten szerelmére? nem lehet értelmesen elmondani? most hogy olvastam a nyafka csajok kommentjeit felment bennem is a pumpa!


nem értem mi a baj azzal hogy takony vagy fika? na jó kissé durva lenne efy 4 éves szájából hallani de azt szerintem simán mondhatná hogy trutyi! nem? az közelsem olyan gusztustalan mint a fika és társai de mégis lényegretörő!


a kérdezőnek igaza van! miért jó ha kukuckáhóhá nak meg jujj cunci cicakaka dobd ki széphen! ezek a szavak a ringyok határait súrolják! minek kell kábítani a gyereket ilyen cicakaki meg mesztelencsiga dolgokkal? hmmm? egyrészt a macskakaka az barna! nem pedig sárga nyúlós izé! másodjára meg igen ha megvan a magához való esze és még macskája is van félve hiheti azt hogy a macska belekakil az orrába! minek itt izélni? hmm? egyszerűen legyen trutyi vagy ilyesmi és kész!


vállalom a korom 12 éves vagyok! és előre köszönöm a lepontozást az okos emberektől! >:(

2009. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Mi fikusznak szoktuk hívni. Így nem olyan csúnya, de mégis a nevét használjuk.
2009. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!