Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak szülők akik ilyen...

Vannak szülők akik ilyen nevet adnak a gyereküknek? (lent)

Figyelt kérdés

A napokban nézegettem a lány utóneveket és találtam néhányat amit én borzalmasnak találtam.Csak én vagyok így vele?

itt egy pár:

Ajándék,Baba,Bájos,Béke,Bungics,Csöpi(nálunk a kutyát hívják így),Csinos,Écska,Éne,Fifi,Hippia,Kadarta,Mátra(könyörgöm ez egy hegység),Obi,

meg még sorolhatnám...


2011. jún. 27. 12:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass:-(((
2011. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk az oviban van:

Napsugár, Ajándék, Felhő, Őzike, Áfonya, Farkas, de ami nálam abszolút hideg kirázás: Szemirámisz.

ÉS ez egy vidéki kisváros és nem cigány gyerekek!

2011. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gimiben volt egy évfolyamtársam, akit a Semperger Ajándék névvel vertek meg a szülei:S
2011. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
80%
borzalmas,szegény gyerekek.nem gondolnak rá,hogy egyszer megnő az a gyerek és tök ciki lesz,hogy pl. Bájos tanárnőnek jelentem,vagy Csöpi vagyok a cégigazgató....vááá
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Én ezek közül az Ajándékról hallottam.Szerintem te is.. /+Tudod a vörösiszap katasztrófában meghalt kislány. De a többi tényleg fura s nem is adnám.Nekem a legfurább név a Karácsony és Szilveszter...
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, némelyik borzalom, de tudod sok csak mindaddig, amíg ilyen nevű ismerősöd nem lesz................utána megszokja az ember.

Én sokszor neveztem a Kislányomat manónak, mindaddig amíg meg nem ismertük egy kisbarátnője édesapját, akinek a szülei anno a Manó nevet adták. Egyszer kiabáltam a Kislányom után, hogy "manó" és Ő is, és a 40 körüli férfi is megfordult. Nahát ultra ciki volt, azóta leszoktam a manózásról. Mára már teljesen megszoktam, hogy így hívják, de szegénnyel jól kiszúrtak a szülei.

A vezetéknevét nem szeretném leírni, de azzal együtt konkrétan úgy cseng, mintha egy mesekönyvből lépett volna elő. Hát ez van.....

2011. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
52%

Nem mondod, hogy a Szemirámisz nem cigány!!! LOOOL :D:D:D


Nálunk van rengeteg Szintia, és egypár Ariella, Mirjam, Melánia, Titanilla... :D:D:D

A fiúkat valahogy kevésbé szivatják a szülők a névadásnál.

2011. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Én Ázsiát ismertem.Lány.
2011. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy ismerősöm egy közismert fantázia filmből való nevet adott a lányának, nem szeretném leírni, nehogy olvassa. Azt mondta, hogy ezt nem csúfolják, mert minden nevet csúfolnak a gyerekek. Ezt nem csúfolják? Csak ezt fogják igazán!
2011. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
65%

Sziasztok!

Őszintén sok boldogságot kívánok a Rippel családnak, DE láttátok milyen nevet kapott a picur???!!!

Krisztofer Herkules.Borzadáj!Eszméletlen, miért nem lehet egy normális nevet adni a gyereknek.Jaj.

2011. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!