Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan zajlik az oviba szoktat...

Hogyan zajlik az oviba szoktatás? Azt hallottam, hogy 1 hét a beszoktatás a szülő is ott maradhat a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ez teljesen óvodája válogatja,nálunk pl nem volt beszoktatás,vittem reggel aztán ebéd után mentem érte,ez igy ment egy ideig,most nemsokára már ott is alszik.de van ahol egyből ott alszik,van ohol 1,2 órát maradhatsz.1 hétig,szóval ezt kérdezd meg a ti óvodátokban hogyan zajlik.
2012. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ovi-függő. De a legtöbb oviról azt hallom, hogy ott maradhat a szülő, de szerintem ez nem túl jó. Mert a gyerek teljesen máshogy érzi magát a szülővel, mint nélküle, és nem is érti majd, hogy eleinte ott volt anya (vagy apa), aztán egy hét múlva már ott hagyja.

Úgyhogy nálunk a beszoktatás az volt, hogy először csak egy órácskát maradt, aztán mindig többet. Nem is nagyon volt gond.

2012. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!