Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bocsánat hogy igy részletekbe...

Bocsánat hogy igy részletekbe kérdezek a bárányhimlőről! Ti hogy birtátok az 1-2 hetes szobafogságot? Én nagyon félek tőle! Hogy fog este elalduni meg ilyenek miatt!

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 30 évesen lett bárányhimlőm, és én is nagyon nehezen bírtam. Este, sötétedés után jártam sétálni. Ha nincs láza a gyereknek, neked is ezt javaslom, csak az embereket kerüljétek.

Nekem egyébként 3,5 hétig tartott, nem 1-2...

2012. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kisfiamnak most ment le, a 2. és 3.éjszaka kellett vele aludnom, mert vakarózott volna.szerencsére nem volt láza,nappal elég volt jobban figyelnem, meg homeós bogyókat kapott.szóval nem volt olyan vészes ,én is nagyon féltem tőle.ő 3.5éves.

na, és tegnap kijött a 4.5hónapos kistesóján :(

hát tegnap éjjel nem volt probléma, ma hőemelkedéssel tettem le aludni,már 2x felsírt, látom viszket neki, a feje tele pöttyel.hadonászik a kiskezeivel a feje körül.na, vele lehet nehezebb lesz, a pöttye is több mint a tesójának volt.

kitartás!jobbulást!

2012. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huh. 30 évesen. Az nagyon durva!

Kis gyerekkel nem fog ilyen soká tartani.


Mennyi idős(ek)?


Szerintem nappal is ki lehet menni sétálni/motorozni/biciklizni (amit enged az időjárás), csak közös helyre (játszótér) ne vidd.


Nálunk a szomszédoknak volt, messziről kiabált, hogy bárányhimlőjük van, elkerültük egymást, és semmi gond nem volt ebből.

Cseppfertőzéssel terjed, így azért annyira nem könnyű elkapni, csak zárt térben.

2012. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom,hogy ilyenkor az ember,extra energiát kap.nekünk 1 hét volt,nem volt komoly,de bizony ott kelett lennem vele,igaz 3 évesen nagyon szépen megértette,nem vakarjuk,ha viszket szól,de azért igyekeztem lekötni a figyelmét,enyhíteni viszketését,lázát,1 este volt amikor nehezen aludtunk,de egyébként erre áltam

rá,hogy most bizony ameddig tart vele kell lennem,amikor vége volt,pff jol kifújtam magam,na ezen is túl vagyunk hála.

2012. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!