Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknél milyen dolog...

3 éves gyereknél milyen dolog az, hogy simogatja idegen nők cicijét?

Figyelt kérdés
3 éves fiamat az apja kéthetente hétvégén viszi láthatásra.Augusztusban váltunk el.Apuka azóta keresi az igazit,amivel nem is lenne semmi baj,örülnék,ha végre megállapodna.De az a baj,hogy mikor a gyerek ott van apukánál,majdnem mindig más nőkkel alszanak együtt,hárman az ágyban.A gyerek állandóan azzal van elfoglalva,hogy kinek mekkora a cicije,kinek van kukija,puncija,kinek látta,stb.és a nők piszkálják a gyerek kukiját,hogy álljon fel,itthon meg bemutatja.Alapból egy csendes,értelmes,inkább kicsit szégyenlős a gyerek,idegen környezetben sokára oldódik fel,most nyiladozik a kis értelme és nem hiszem el,hogy ez normális dolog,illetve hogy tétlenül kelljen néznem.Tanácsokat szeretnék kapni,és hogy hová,kihez fordulhatok segítségért.Esetleg kell-e szakember? A nevelési tanácsadóban jártunk,pszichológus foglalkozott velünk 2 alkalommal,nincsenek jó tapasztalataim.
2012. febr. 18. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez most komoly???

"és a nők piszkálják a gyerek kukiját,hogy álljon fel"

Ha igen akkor be kell fejezni az ott alvós láthatásokat találkozzatok nálad ezt borzalmas apuka is jó nőkkel áll össze!!!!!!!!!

2012. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

na ez durva!!!!!!!!!!

láthatás megtilátsa ne haragudj elsö ilyen eset után kiherélem a volt páromat és többé nme láthatja a gyereket. Te miért türöd??

Vagy kamu kérés? mert ha az akkor szánalmas

2012. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

szerinted ilyennel szórakozok a 3 éves gyerek mellett? mert perverz vagyok...

Marhára nem kamu kérdés,de bírói végzés van a láthatásról,ezt önhatalmúlag nem másíthatom meg.pont ezért kérdeztem,hova fordulhatok segítségért.A gyámhivatalba bemennék,de félek,h letagadja,és majd neki hisznek...

2012. febr. 18. 16:16
 4/15 anonim ***** válasza:
kamuuuuuu:)
2012. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bírósághoz, hogy ezt művelik a láthatás alatt. Szüntessék meg a láthatási jogát!!!!
2012. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem értem az ilyeneket... ebben az esetben amikor jönne az apuka megmondanám neki h nem viheti a gyereket sehova a fent említett okok miatt. ezek azért nagyon durva dolgok!!! hogyne kellene szakember, ha megengeded h ezek után elvigye a gyereket nagyon is kell! DE NEKED!!!
2012. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bírói végzés ide vagy oda, SOHA TÖBBET nem engedném el oda a gyereket!! Majd ha szexuális problémái lesznek, azzal magyarázkodsz előtte, hogy hát végzésem volt, kisfiam?!?! Keress ügyvédet, tanúk előtt kérdezd meg a gyereket, hogy mi történt, keress egy gyerekpszichológust, igazságügyi orvosszakértőt, mittudoménkit, hogy hallgassa meg őt stb stb. Bármit tegyél, csak ne engedd oda! Leszarom a világ összes bíróját, ha a gyerekemről van szó!!!
2012. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj Gyámhatósághoz, mert ez szexuális visszaélés a gyerekkel szemben!!!
2012. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fordulj a Gyámügyhöz. Én a gyereket nem adnám oda neki az biztos. Ez borzasztó a fiadra nézve ha igaz. Óriási trauma lehet egy picinek ami az egész életére kihatással lehet.
2012. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.Aki azt írja,kamu,azt most inkább szóra sem méltatom,cseréljünk...

Mindenkinek igaza van.Szívem szerint én sem adnám oda a gyereket,de önhatalmúlag sajnos nem tehetem meg.Félreértés ne essék,én nem akarnám az apjától elszakítani,mert szereti a gyerek,de azért ilyen dolgokat mégse engedhetek.És sajnos ők sokan vannak,az egész család olyan ártatlan képpel hazudik,hogy nagyon félek tőle,hogy nem hisznek nekem.Pedig a 3 éves nem hazudik.Azt se tudja még,mi az a hazugság,hogyan találna ki ilyen dolgokat.Addig piszkálja a kukiját,míg feláll,jön,és mondja: nézd,anya!a ... mutatta,hogy így kell felturkálni! Azért van jobb szórakozásom is,mint hogy ilyen sztorikat kitaláljak,csak van erre szakember,aki ért a gyerekek nyelvén? nem?Mindenesetre megpróbálom a gyámhatóságot első körben...

2012. febr. 19. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!