Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknél milyen dolog...

3 éves gyereknél milyen dolog az, hogy simogatja idegen nők cicijét?

Figyelt kérdés
3 éves fiamat az apja kéthetente hétvégén viszi láthatásra.Augusztusban váltunk el.Apuka azóta keresi az igazit,amivel nem is lenne semmi baj,örülnék,ha végre megállapodna.De az a baj,hogy mikor a gyerek ott van apukánál,majdnem mindig más nőkkel alszanak együtt,hárman az ágyban.A gyerek állandóan azzal van elfoglalva,hogy kinek mekkora a cicije,kinek van kukija,puncija,kinek látta,stb.és a nők piszkálják a gyerek kukiját,hogy álljon fel,itthon meg bemutatja.Alapból egy csendes,értelmes,inkább kicsit szégyenlős a gyerek,idegen környezetben sokára oldódik fel,most nyiladozik a kis értelme és nem hiszem el,hogy ez normális dolog,illetve hogy tétlenül kelljen néznem.Tanácsokat szeretnék kapni,és hogy hová,kihez fordulhatok segítségért.Esetleg kell-e szakember? A nevelési tanácsadóban jártunk,pszichológus foglalkozott velünk 2 alkalommal,nincsenek jó tapasztalataim.
2012. febr. 18. 11:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretném,hogy mire iskolába kerül,speciális iskolába kelljen hordani,arról nem beszélve,hogy annyira értelmes,a kortársainál előbb kezdett beszélni,szépen,tisztán fogalmaz,beszél,elfogultság nélkül sorolhatnám,de ha ez folytatódik,mi lesz belőle felnőttként? alkesz vagy homokos...

Ehhez nekem nem kell asszisztálnom.

2012. febr. 19. 20:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Akármennyien vannak, kötelességed megvédeni tőlük a gyereket. Kérlek, ne hagyd magad megfélemlíteni, csak a gyerekre gondolj és ne engedd őt oda! Ha az apja látni akarja, csakis a Te jelenlétedben teheti!! Nem vagyok tisztában a jogszabályokkal, de azt tudom, hogy minden kisgyereknek joga van hozzá, hogy biztosítsák az egészséges testi-lelki fejlődéséhez való feltételeket. Meg EGYÁLTALÁN!! Ilyen a világon nincsen, hogy ezt hagyni kelljen! Előbb menekülnék el az országból, mint hogy ezt hagyjam!!! Ez a Te felelősséged, nem takarózhatsz semmiféle végzéssel. Ne haragudj, de nem hagyhatod a gyerekedet!
2012. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ma voltam a gyámügyön,meg a gyerekvédelmi szolgálatnál,kaptunk időpontot pszichológushoz,meg jön a családgondozó látogatni,és majd megállapítanak valamit,felveszik a kapcsolatot az apával is.Elmondtam ott is,hogy mindenképpen szakember segítségét szeretném kérni.
2012. febr. 20. 16:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon bátorítalak, legyél erős és ne hagyd a kisfiút!
2012. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,amint történik valami az ügyben,megírom.gondolom,1-2 hét,hozzánk jövő héten jönnek,meg 6.-ára kaptunk időpontot a pszichológushoz,aki foglalkozik a gyerekkel.Gondolom minden oldalról körbejárják a dolgot,nyilván azt is meg kell vizsgálniuk,hogy nem rágalmazok-e...
2012. febr. 22. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!