Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnéd ma a szakrendelésre,...

Elvinnéd ma a szakrendelésre, vagy várnál holnapig? Krupp

Figyelt kérdés

Nagyobbik gyerekem ismét kruppos. Már unom, hogy havonta rájön... 2 hete gyógyult meg, most éjjel megint kezdődött minden. Eddig a gyerekorvoshoz vittem, de ma van fül-orr-gégészeti szakrendelés délután. Meg holnap délelőtt.

Te elvinnéd ma, vagy várnál reggelig? Napközben ugyebár jobban van,de éjjel nem tudom mi vár ránk. Tudom, ugyanazt a gyógymódot mondanák a szakrendelésen is, de már kezdek aggódni, hogy nincs e valami egyéb elváltozás, ami miatt havonta kruppol.

A pici is kruppos, de ő nem lesz beteg minden felsőlégúti nyavjakor.

Szóval, vinnéd vagy várnál másnapig?



2012. febr. 21. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Befulladt a gyerkőc vagy csak ugat?
2012. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én mindenképp vinném a gyerekem. Én is szülő vagyok, jelenleg sajnos mi is betegen itthon, nappal semmi baj a közérzetével, de este...:(

Ja és tényleg nem akarlak ijesztgetni, de a barátnőm kisfia is kruppos, múlt héten otthon volt, most a kórházba fekszik tüdőgyulladással. A doki szerint ha időbe viszi, most otthon lehetne.

2012. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem fulladt be (még). Húz a mellkasa, ugat, hörög, dartwader, minden. Lényegében a beulladás az egyetlen, ami még nem történt meg.
2012. febr. 21. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, szerintem.
2012. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb vidd el.

Éppen tegnap hallottam a híradóban egy nagyon szomorú esetet egy 3 éves kruppos kislányról. Ha nem láttad, inkább el sem mesélem.

2012. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a kislány 7 éves volt...
2012. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy borzalmas tragédiát a közvetlen környezetemből. Én sem mesélem el. Vidd le orvoshoz, vizsgálják ki rendesen!
2012. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

16:12-es vagyok


Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni. Már megbántam, hogy ezt leírtam. Azt hozzátenném, hogy az ismerősöméket ért tragédiához nem csak a kruppnak volt köze, de sajnos közrejátszott. Ezzel csak a figyelmedet szeretném felhívni arra, hogy nem játék ez a betegség. Inkább minden éjjel ügyelet, minthogy nagyobb gond legyen.

2012. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező,hogy belekérdezek,de mit jelent az,hogy húz a mellkasa?Azért kérdem,mert az én kislányomnak is volt egyszer kruppos köhögése arra keltünk,hogy elkezdett öklendezni,aztán olyan ugatósan köhögött,én,mivel még így soha nem köhögött nagyon megijedtem,és rögtön kihívtam az ügyeletet,aki írt antibiotikumot,meg rectodert kúpot.Mikor a háziorvosunkhoz elvittem,és elmondtam,hogy mi volt,azt mondta,hogy figyeljem,ha húz a mellkasa,akkor már előjöhet a köhögés,de az milyen,mikor húz a mellkasa?
2012. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképp elvinném.Tegnap hallottad a kruppos gyereket?1 hónapig kezelték s egyszercsak a váróban befulladt s meghalt.

Ez nem játék!


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!