Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt gyermeketek,...

Hány éves volt gyermeketek, amikor 15-36 kg-os gyerekülést vettetek? Elérte már valóban a 15 kg-ot? Milyen márkát választottatok?

Figyelt kérdés
Nekünk most Römer van 9-18 kg-ig. De magasságra már majdnem kicsi, pedig csak 12 kg és 88 cm a lányunk.

2012. febr. 22. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A mi lányunk most 12 kg és 92 cm (2 éves). Én most vacilálok, hogy a nagyszülőkhöz hétvégi használatra milyet vegye, de azt hiszem, 15-36 kg osat veszek. Magasságra jó, kg-ra még nem...

2012. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi kb. 1 hónapja vettünk egy Concordot. Októberben volt kisfiunk 2 éves és nekünk is Römer volt előtte, de már kabátban nem lehetett bekötni, ezért váltottunk. Akkor volt kb. 17 kg és 98 cm, szóval mi sokáig vártunk a váltással.
2012. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 évesen 17 kg és 98 cm? Én azt hittem, az én lényom magas....(BOCSI, első voltam megint!)
2012. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3,5 éves a kislányom.Most vettünk neki 15-36 kg ig ülést.Ő 17,5kg és 105 cm.Szerintem ettől korábban nem ajánlatos ez a fajta.Nekünk ez van:Cybex Gyermekülés 15-36 kg Solution X2, 36 e ft.

A fiam (1,5éves) 12kg és 86 cm,őt is bele próbáltam, mert majd neki is ilyet szeretnék venni, mert komoly gyerekülés, de neki még nagyon nagy.

2012. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 éves múlt (3 hónappal), 93 centi és 12 kiló mikor vettünk egyel nagyobbat. Igaz azért is kellett mert a kistesónak meg kellett, így a kicsi megkapta a 9-18 kilósat, a nagynak meg 15-36kg-os gyerekülést vettünk.
2012. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagy 3 éves és 14 kg körül volt, amikor már muszáj volt lecserélni a 9-18-ast, mert kilógott a feje belőle és kabátban már alig tudtuk bekötni :)

A kicsi most 2,5 éves, 13,5 kg körül van, nyár végére már neki is kicsi lesz az ülés, addig meg spórolunk egy jóra :)


Off: uramisten, mekkora gyerekeitek vannak? :) Az én fiaim sem törpék éppen, mert teljesen átlagos magasságúak és súlyúak, de azért nagyon durva, hogy némelyik 2-3 éves kicsi akkora, mint az 5 éves fiam, aki 18 kg és 113 cm ...

2012. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3,5 éves 16 kg és 106 cm, 1 hónapja kapott nagyobbat, előtte Besafe 9-18 kg-os volt neki. Előbb nem cseréltem volna, belepróbáltam úgy 2,5 évesen egy 15-36 ko-os ülésbe, elveszett benne.


Szerintem egy ekkora gyereknek még nem kell nagyobb ülés, hogy lehet kicsi egy 88 cm-es gyerkőcnek egy 9-18-as ülés? A fiam is ekkora csak 2 cm-rel rövidebb, eszembe nem jutna nővére ülésébe rakni. Hiába az övterelő neki nem jó helyen menne az öv. Most ő ül a Besafe-ben, még nőhet bele bőven. Szerintem még a Tied is nőhet a Römerbe. Kialakításilag nem sokban különbözik a két ülés, én is gondolkoztam anno rajt!

2012. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is Römer van, 9-18-as. 92 centi kb a fiam, és kicsit 12 kiló felett. Magasságra sztem jó ez még, széltében kitölti a nagykabátban. Viszont jön a jóidő, igy szerintem még jó lesz nyárig. Én akkor akarok cserélni, mert arra a lányom ki fogja nőni a hordozót.

2012. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!