Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen alapvető szabályokat...

Milyen alapvető szabályokat kell/illik betartani egy játszóházban?

Figyelt kérdés
Még nem voltunk, de gondolkodom rajta. Anyuka is benn van a gyerekkel?
2012. febr. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Enni-inni nem szabad bent, csak a kijelölt helyen.

Kinti cipőt le kell venni, anyukának is, érdemes a gyerekre vagy dupla zoknit, vagy szandált, vagy ilyesmit ráadni.

Szabályok? Elvárt a kultúrált viselkedés, nem hajigálunk, nem lökdösődünk, nem köpködünk, nem pisilunk a szőnyegre:)

Ilyenekre gondoltál?

2012. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Általában 4 éves korig nem lehet benthagyni felügyelet nélkül, így a szülők is felmehetnek a játékokra (mondom általában:-)...)

A házirend pedig ki van téve mindenhol.

Nézd meg ezt, kb. ez van mindenhol:

[link]

2012. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elsőt azzal kiegészíteném, hogy betegen nem lehet illetve nem illik gyereket vinni.

azok a szabályok vannak amik mindenhol máshol is.


én személy szerint utálom az olyan anyukákat akik lusták bent lenni a gyerekükkel, beküldik a 3-4 évesüket egyedül azok meg törnek-zúznak, verik a fiam, de még szólni se tudok senkinek mert anyuci kint bagózik...

ha meg egy kicsit küld be egyedül, na az meg aztán tényleg kiakasztó...

de nem muszáj szülőnek ott lennie. azért kár, hogy nem egyértelmű :(

2012. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

2. válaszoló, ott van a linkbe amit küldtél:


"Az Elevenparkba gyermekek kizárólag felnőtt kísérettel léphetnek be. A 8 év alatti gyermekek csak szülői felügyelet mellett tartózkodhatnak a Parkban, a 8 éves kor fölötti gyermekek írásos szülői engedéllyel egyedül is igénybe vehetik a játszóhát szolgáltatásait."


durva, lenne ha 4 éveseket beengednének oda egyedül, az nem is játszóház hanem dühöngő! :D

2012. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen ilyenekre gondoltam! Köszönöm. Egy kis változatosságra gondoltam, hogy jó lenne.

Akkor benn lehetek vele én is és együtt is játszhatunk?

Ti szeretitek a játszóházakat?

2012. febr. 24. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bent lehetsz vele, az én kislányom nem is menne be nélkülem, ő most 2 éves. Mi voltunk már a nagy játszóházban Dunakeszin ( Élményváros), az is nagyon tetszett neki, és kb 1 hónapja rendszeresen járunk egy sokkal kisebbe, heti 1-2 alkalommal ahol imád lenni. Ott van hempergő a kisebbeknek millió játékkal, és kisebb ügyességi mászó, csúszdás, trambulinos rész is mozogni. Van babakonyha sarok, fiúknak vonatos, autós sarok, stb.

Mindkettőnknek kellett már a társaság, a kislányom is szereti a vele egykorúakat, és nekem is jó, ha beszélgethetek más anyukákkal. Persze emellett közösen játszunk.:)

Próbáljátok ki, de attól függ, mekkora a csemetéd, nem biztos, hogy az Elevenparkkal kell kezdeni.

2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk az nagyon messze van. Nyíregyháza. Az én kis fiam 21 hónapos.
2012. febr. 24. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Eleven Park honlapját azért csatoltam be mert van házirend. Oda én sem engedném a gyerekem egyedül 8 év alatt, sőt.

A többi játszóházra értettem a 4 éves kort, általában ilyen idősen már ott lehet hagyni őket egyedül. (Az enyém csak 3, úgyhogy én csúszdázok és mászókázok is vele:-)

2012. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!