Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 54-55 éves férfinek késő,...

54-55 éves férfinek késő, hogy gyermeke szülessen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
nem, de egy ennyi idős nőnek,igen
2012. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Késő,de inkább későn mint soha.
2012. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Ezt neked kell tudni! A gyereket fel is kell nevelni, nagyon sok türelem kell hozzá, és persze a taníttatás és a ruháztatás sem két forint. Amennyiben ezek a feltételek biztosítottak, csak hajrá!

Nekem van az ismeretségi körömben ennyi idős apuka, akinek most két éves a gyerkőce. Nagyon jó látni, ahogy játszanak, és figyelik egymás mozdulatait!

2012. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Az én párom 55 éves volt, amikor született a kislányunk, aki most lesz két éves, terveztük, nem véletlenke. Imádja, sokat foglalkozik vele, bár néha felfedezni vélek olyan türelmetlenséget, amiről nem tudom eldönteni, hogy a korából vagy a természetéből adódik.

Az első gyereke születésénél 19 éves volt, akkor még fel sem fogta igazán, mit is jelent egy gyerek, most már maximálisan felfogja, az aggodalmaival együtt. Hiszen bizony sokat gondolkodik azon, látni fogja-e felnőni, el tudja-e tartani, addig, amíg szükséges, stb.

Szerintem, ha az anyagi dolgokkal nincs nagy zűr és az a férfi tényleg vágyik rá, akkor nem késő.

2012. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Biológiailag az esetek zömében nem, de gyereknevelésre nézve már késő és sokan ebben nem gondolnak bele.

Azért 70-75 évesen egy kamasz gyerekkel boldogulni elég érdekes.

2012. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Van olyan ismerősöm, aki ebben a korban lett háromgyerekes apa! Az első kettő lombikkal fogant, sok év hiábavaló próbálkozás után, a kicsi meg véletlenül, a nagyobbak után nem egészen egy évvel - természetesen megtartották. A pasi rendesen megfiatalodott a három kis gyerekével. :)
2012. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
én ilyenkor mindig arra gondolok,mennyi az az idő amit még együtt tudnak tölteni.jó esetben még 20 évet,csúnya dolog tudom tudom de azért be kell kalkulálni ezt is,egy 20 éves már könnyebben feltudja dolgozni az elvesztést.ez az idő épp határ érték szerintem.később is lehet természetesen,de azt én már önzőségnek tartom,mert azért egy szülő elvesztése nem kis trauma egy gyereknek,és minél kisebb annál nehezebben viseli,sajnos sok idős férfi nem gondol ebbe bele.
2012. febr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért a férfin is múlik. Mert mondjuk az 54 éves apósom sokkal "öregesebb" mint a 63 éves apukám.
2012. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem késő. Apu 50évesen vállalt gyereket egy új kapcsolatból. Egy megöregedett vén szatyor lett pár év alatt.
2012. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
igen, bocsi
2012. febr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!