Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan bírjam ki hétfőig...

Hogyan bírjam ki hétfőig itthon, egyedül, betegen? :S Kezdek becsavarodni 13L

Figyelt kérdés

Múlt héten is csak három napot voltam suliban:P Már szinte megőrülök itthon... Nem tudok csinálni semmit, ha rajzolok/festek félek, hogy rácsöppen az orrom, énekelni nem tudok mert fáj a torkom, marad a gitározás, olvasás de ma egész nap ezeket csináltam:S Mit csinálhatnék még a héten?

13L


2011. febr. 15. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, olvass!
2011. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézz filmeket, netezz, pihenj, aludj esetleg, ha jobban vagy főzz magadnak valamit! Vagy süss egy sütit. :)

Jobbulást neked!

2011. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, holnap sütök valamit:D Köszi a jó ötleteket, várok még:)
2011. febr. 15. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
levelezzünk! kb. én is hétfőn megyek suliba, mert nincs hangom.
2011. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Amikor én beteg vagyok általában mondom a dokinak, hogy a lehető legkevesebb napra írjon ki. Nem szeretek pótolni, meg én is megőrülnék otthon. 2-3 nap alatt totál kipihenem magam, feltöltődök és gyógyulgatok, utána már mennék suliba.


Amikor mégis kiír egy hétre a doki és már a hét vége felé jobban vagyok ki szoktam takarítani, vagy rendet rakok a ruháim között. Valamint filmet szoktam nézni, gépezni szoktam és pótolni. Amikor otthon van anyukám beszélgetek vele és ha már nem vagyok olyan rosszul elmegyek sétálni egy kicsit. A friss levegő nagyon jót tesz:)


Nos, én ezeket tudom ajánlani.

Jobbulást!:)

15/L

2011. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Most megint nincs hangom mert azt hittem jól vagyok, elmentem kórusba, de annyira azért még nem volt oké:S
2011. febr. 16. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

pótolj!

:) jobbulást :D

2011. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs pótolni valóm, mert projekthét van:S
2011. febr. 16. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
itt van még valaki?
2022. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!