Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy ment nálatok az óvodai...

Hogy ment nálatok az óvodai beszoktatás? Mennyi ideig tartott? Hogy bírtátok? És a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

mi nem ovival kezdtuk, gondoltam az sok lenne neki, eleg visszahuzodo, hanem csanával.

az elso csanával rosszak voltak a tapasztalataink, oda csak jartunk, de az ovonok nem nagyon tettek semmit, hogy beszokjon.

a masodik csanaban rogton elcsaltak, tetszett neki a sok jatek. ugyanugy hordott a labamhoz mindent, de azert amikor baboztak a gyerekeknek, meg ilyenek, az erdekelte.

elso heten nem akart felkelni, almos volt, nem akart minioviba menni (igy hivtam).. minden nap mentunk, delig maradtunk. masodik heten mar nem sirt, hogy nem akar menni, de nem is orult. kerdezte mikor megyunk erte, meg ilyenek. harmadik hetre terveztuk az ott alvast, de mondtak az ovonenik meg korai.. (ebed utan lett rogton hazahozva).. negyedik heten ott aludt, mindenki nagyon csodalkozott (az ovoneniket is beleertve, meg minket), semmi gond nem volt.. a het vegefele mondogatta, hogy nem baj, hogy vannak ott gyerekek, meg neztunk sok fenykepet itthon az ovirol meg a gyerekekrol..

otodik hetrol nem tudok meselni, mert az ez a het lenne, itthon van betegen :( de tegnap mondta, hogy mar szeretne oviba menni.


(annyit kell tudnod, hogy isszonyatosan fel a gyerekektol, ha odajon hozza egy gyerek, akkor bombolt, hogy menjunk haza.. itt 3 gyerekre jut egy ovoneni, tehat nem "mélyviz", viszont folyamatosan jonnek (ovonenikbol is tobb lesz persze)..remelem szeptemberre mikor "rendes" oviba megy mar nem lesz gond.. mindenkeppen a kis lépések híve vagyok.

2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!