Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van meg olyan bolcsi ahol...

Van meg olyan bolcsi ahol nincs beszoktatas? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nalunk ugy van,hogy abszolut nincs beszoktatas,SAJNOS..Marc-6 an vissza kell menyek dolgozzni.Es 1-en mar vihettem de reggel 8-3ig.Attol tartok,es NAGYON felek,hogy mi lesz ha csak ugy egybol ott hagyom.Nagyon anyas,csendes gyerek...aggodom hogy hogyan szokja majd meg.Lehet mar tulzotan is feltem,mert mindig az jar a fejembe,h bolcsibe megy...es buntudatom van.Ugy erzem erre nem lehet felkeszulni....marmint az elvalasra.
2012. febr. 13. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez furcsa, nálunk 2 hét van a beszokásra, még bölcsi után az oviba is van beszoktatás, igaz akkor már nem ennyi hanem 2 nap, de akkor is van.

Szerintem ilyen hirtelen váltás még egy nyitott társaságkedvelő gyereket is összezavar. Nem tudod megkérni őket, hogy mielőtt elkezdené a bölcsit ott lehessetek? Nem lenne az a klasszikus beszoktatás, de legalább ismerkedne a hellyel úgy, hogy te is ott vagy.

2012. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok meggyőződve, hogy ez jogszerű-e, hogy nincs beszoktatás.
2012. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!