Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerelmesek vagytok még a...

Szerelmesek vagytok még a gyermeketek apjába? Őszintén!

Figyelt kérdés
Ha elváltatok, külön éltek, vagy nyilvánvalóan rossz a kapcsolat, ezt tedd hozzá külön légyszi. Olyan válaszolókat várok főleg, akik boldog kapcsolatban élnek, szeretik a párjukat kölcsönösen, nincsenek nagy balhék, tehát végülis velük és a gyerkőccel is minden rendben van. De vajon a szerelem lángol-e még?
2009. jún. 8. 07:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Lángol!

2 gyermekünk van.

A második fiúnk szülinapján leszünk 11 évesek.

(Az első randi évfordulója)

A baba pont a 10. évfordulón született tavaly.

:):):)


A titok: mindent megbeszélünk egymással és imádjuk a sex-et!!!


A korkülönbség 11 év köztünk.


Remélem elég kimerítő volt a válaszom.

2009. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok.

Csajok! Ne írjatok már ilyen sokan!!!


:) :) :)

2009. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem ilyen régóta vagyunk együtt, de nagyon szerelmes vagyok! 9 hónapos babánk van.
2009. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy öszinte legyek,mink 12 éve vagyiunk eggyütt,a lánunk 16 hónapos.Szeretem a férjem,de már az a nagy "lángolás" nincsen....Minden rendben közöttünk,nincsen sok veszekedés,az is az internet miatt,mert rengeteget játszik(travian)és nem foglalkozik velünk annyit.

Ha a játék nem lenne minden ok lenne.....

Tudom,hogy ö is szeret,én is öt,de ez ma´r nem az mit régen....A szex sem a régi.

2009. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem vagyunk együtt nagyon régóta, voltak nagy balhéink is egy időben, de már csak néha vitatkozunk össze. Igen, én úgy érzem, még mindig szerelmes vagyok.

7 hónapos a lányunk.

2009. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Mi szeptemberben leszünk 14 éve együtt. Most várjuk a második babát. Az első 5 éves. Nem azt mondom, hogy nincsenek köztünk viták, de jól megvagyunk. A lényeg valóban az, hogy nem csak lelkileg kell társ, hanem a jó sex is elengedhetetlen!!!!

A kielégítetlenség elég sok bonyodalmat, rejtett szorongást okozhat, ami megbélyegzi még a legharmónikusabb kapcsolatot is!!

A szerelem nem úgy lángol, mint az elején, de az biztos, hogy tűzben mennék érte!

Igazából nekünk nem is a legelején lángolt igazán, hanem miután összeköltöztünk, és megkezdtük a közös életünket.

A tűz még most is ég, csak nincs az a lila köd, hogy nem vesszük észre egymás hibáit, rigojáit. Ezeket persze próbáljuk elnézni és tolerálni egymásban.

Én nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen jó a házasságom. A környezetünkben minden házasság tönkre ment, vagy fog!!

2009. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mi 7 éve vagyunk együtt két gyermekünk van, és igazán az első után romlott meg a viszonyunk. Nálunk is sok a vita, szintén mint előttem írták, a játék, csak ő a travián mellett még WOW-ozik is (ez nagyobb gond). Így nehéz egy családfőnek lenni, amit nem is nagyon teljesít, és én ezt nehezen viselem.

Tudom nem ezt a választ vártad inkább, de gondoltam megosztom.

(Ha valaki látja, hogy férje elkezd ilyesmi internetes játékkal játszani gyorsan vegye el tőle a kedvét, mert sajnos függőséget okoz. :(

2009. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Látom a net nem csak nálunk okoz gondot:(sajnos a helyzet velünk is az,hogy ha kevesebbet játszana vita sem lenne....egyébként jól megvagyunk,még babát is szeretnénk,pedig már van 2....de a játék...hát az okoz némi vitát:(
2009. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én határozottan állítom, hogy igen :)

És mindig is az leszek sztem. Ismerem és tudom a hibáit, néha az őrületbe tud kergetni vele, de egy pillanatra se tudok mást elképzelni magam mellé.

7 éve vagyunk együtt, kisfiunk 2 éves és most várjuk a lányunkat :)

2009. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagyunk együtt, van egy gyönyörű 14 hónapos kisfiúnk. Igen, szeretjük egymást. Évek alatt egymáshoz csiszolódtunk, pedig nem vagyunk egyszerű esetek, amit tetéz férjem játékszenvedélye(!! nem az interneten pötyögtet órákig, hanem komoly összegeket veszt és nyer...)is. De annyira törekszik és küzd ellene és emellett a tenyerén hordoz és annyira jó ember a hibáival együtt. Nem tudom elképzelni más mellett az életemet. Nincs tökéletes párkapcsolat, ilyen az élet. A szex mondjuk nálunk is jól megy :). Ez is nagyon fontos, hogy nőként értékel!
2009. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!