Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsődei törzslapon rajta...

A bölcsődei törzslapon rajta van a szülő munkahelye?

Figyelt kérdés
Olyankor mit mondjak,ha apa gyesen van,mellette építkezik,nekem meg nincs még munkám.Úgy volt,hogy lesz,de nem jött össze.Persze keresek én másikat,csak nem olyan egyszerű.
2012. márc. 1. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így mondd meg, bár kétséges hogy akkor felveszik a csöppséget. A bölcsik azok így működnek, legalábbis amit én ismerek. Ha a szülőnek nincs munkája akkor nem veszik fel a gyereket.
2012. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már 1 hete odajár.remélem,nem rakják ki
2012. márc. 1. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz,h felvegyék kellett munkáltatói anno,ha az volt akárhonnét nincs gáz,csak te ne reklámozd,h nincs meló.Mond ,h közbejött vmi és 1 hó múlva kezdhetsz csak,én is így jártam amúgy,munkáltatóit kiadta a volt főnököm,de vissza nem vet :(
2012. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!