Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan szülő itt, akinek a...

Van olyan szülő itt, akinek a gyermeke neurofinromatózisban szenved?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Batárnőm kislánya (keresztlányom).

26 hónapos, heti 3x járnak fejlesztésre, és 2x gyógyúszásra kismértékű elmaradás (finommotorika, beszéd) miatt.

Ún. kínai szeme van, az egyik lábán a 2. és a 3. összenőtt, és van asszem 4-5 tejeskávé-foltja.

Én azt hittem, neurofiBromatózis a neve, de lehet hogy rosszul tudom.

Miért kérdezed?

2012. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2. és 3. ujj, természetesen..
2012. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én írtam el.Köszönöm a válaszod.Nem szeretnélek zavarni, csak volna néhány kérdésem.A foltjai mikor jöttek elő,mekkorák és pl. honnan tudják, hogy beszédbeli elmaradása van 26 hónaposan?Az orvosok mivel bíztatják a szülőket?
2012. febr. 20. 11:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert kisfiam 3 és fél éves múlt. Kb. 2 évesen jelent meg rajta egy folt. Viszont az utóbbi pár héten több aprócska barna folt lett rajta. Kb. 1 hónapja voltunk bőrgyógyásznál. Hivatalosan 1 tejeskávé foltja van, a többi nem számít az orvos szerint. Csak nagyon aggódom, mert dédnagypapájának ez a betegsége volt valószínűleg.
2012. febr. 20. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2012. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is besokkoltam ezektől a foltoktól. A fiamnak születésétől volt egy, olyan 1,5 centi átmérőjű, majd 4 hós korára kijött még kettő. Elvittem a bőrgyógyászatra, és megnyugtattak, hogy jóval több folt lenne a betegség tünete. Néhány darab meglehetősen gyakori. Hát remélem tényleg így van.
2012. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!