Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezeljem a kislányomat?

Hogy kezeljem a kislányomat?

Figyelt kérdés
3 éves, nem szeret senkit. A játszótéren közli, hogy nem szereti a gyerekeket, csúnyák, a közelébe sem mehet senki, mert arrébb megy, vagy sír.A homokozóba ha bemegy valaki mellé hisztizik.. A boltban közli az eladónak, hogy csúnya néni. Lassan nem merek kilépni vele az utcára.
2012. márc. 2. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerek egy kisfiút, ha ránéz egy idegen, és neki nem szimpi, azt mondja jó hangosan, hogy NE NÉZZÉL, HALLOD, NE NÉZZÉL RÁM!!!! Irtó aranyos... Szerintem mindenki tudja, hogy még kicsi, ezért normális felnőtt nem haragszik meg. Egyszerűen nem szereti még az idegeneket. Vidd sokszor olyan helyre, ahol sok ember van, de nem muszáj semmilyen kontaktot teremteni, még köszönni sem. Majd megszokja.
2012. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én kicsi voltam akkor mindenkinek azt mondtam, hogy: ne nézz rám és eltakartam az arcomat! Majd kinövi, belőlem sem lett egy bő beszédű, nyitott ember, de ez van!

2012. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bölcsibe, oviba jár? Ha nem, valószínűleg ott majd kinövi. Nálunk is volt egy kisfiú, aki így volt, napokig állandóan eltakarta az arcát, sírt ha a közelébe mentünk, de pár hét alatt teljesen megváltozott a gyerekek közt.
2012. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!