Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezeljem a kétéves...

Hogy kezeljem a kétéves kislányomat aki állandoan veri a fejét?

Figyelt kérdés
Két éves kislányom állandoan a falba vagy bármilyen más állo tárgyba veri a fejét.Már mindent megprobáltam de nem tudom kezelni ezt a problémát.Mindenki akinek van használhato ötlete írjon mert már nagyon kétségbe estem.
2009. okt. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
segítenék de azt nem írtad hogy mikor kezdi el verni a fejét? amikor mérges? vagy unatkozik? vagy mi?
2009. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak babák akik ütemesen verik a fejüket elalvás előtt. Azt olvastam hogy figyelni kell, hogy szándékosan fájdalmat akar e okozni magának. Ha igy van, ezt látod akkor fordulj orvoshoz vele. Bár lehet hogy ő már nagy ehhez a teóriához. Én beszélnék a védőnővel vagy a dokival.
2009. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 hós fiam,ha mérges lesz a földbe veri a fejét(kb 8 hós kora óta) vagy a kezével üti.A nagyapja ui. volt.Semmi nem használ igazán,hiába kérem szépen,ölelem meg...Ilyenkor vagy a feje alá teszem a kezem(mert ez mégis puhább) vagy megpróbálom rávenni,hogy mutassa meg mi nem sikerült neki(sokszor a játék nem úgy viselkedik,ahogy Ő szeretné:)) és segítek megoldani a problémáját.1 ismerősöm kisfia szintén ezt teszi,eddig mindenki azt mondta majd kinövi.
2009. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeséget írok, de valahol hallottam, hogy valami hiányzik a szervezetéből amit nem termel annyit mint mások,és a fájdalom hatására termelődik, ezzel pótolja! Nagyon felületes volt tudom de már nem emlékszem pontosan! De ez nem kóros!
2009. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele és akkor egyszer csak abbahagyja, mert látja, hogy nem érdekli senkit, hogy ő mitcsinál!
2009. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!