Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felsorolnátok, egy nap mit...

Felsorolnátok, egy nap mit játszotok 2-3 év körüli gyerekeitekkel (főleg ha 2 is van)? Oké hogy egyedül is eljátszanak egy kicsit, de amikor nem, akkor miket csináltok együtt?

Figyelt kérdés
1 éves és 3 éves.
2012. márc. 2. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár még csak egy van (pocakban a tesó), aki 28 hónapos:

duplo-zunk együtt, azaz a tűzoltóautónak állomást építünk, ahonnan megy tüzet oltani ("szerepjáték") vagy Ő gitározik és a szilofonnal vagy zongorával (amit ad nekem) és éneklünk.

Kockákból tornyot építünk, vagy bábokkal játszunk. Mikor milyen játékához hív engem is...

2012. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiam 3 éves. Délután szoktam velük(tesó 5 éves) foglalkozni, mert a délelőtt a vásárlásé, főzésé. Addig el van a játékaival. Vettem neki foglalkoztató füzetet,azt szoktuk meg oldogatni. Most épp kirakóztunk, építő kockáztunk, nemrég színezett. Van memória kártyája, azzal próbálkozik. Vagy társasozunk, gyurmázunk. Autó pályát épít a kockákból és beparkol vele az autóival. Hirtelen ez jutott eszembe.
2012. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányommal (2,5 éves) nagyon sokat kint vagyunk a kertünkben. Bújócskázunk, fogócskázunk, babakocsit tologatunk, virágokat locsolunk, kutyusozunk, lemossuk a teraszt, hintázunk... Amikor nem esik az eső mindennap kimegyünk, télen is mindig kimentünk. Délelőtt 1,5 órára, délután ( alvás után ) 2 órára. Délelőtt együtt szoktunk főzni miután bejövünk, aztán ebédelünk, majd alvás. Amikor felébred elolvasunk a babáinak mesét, mesekönyveket nézegetünk... Aztán irány a kert. Persze ez nem az állandó menetrend van amikor délután vásárolni megyünk, van, hogy usziba olyan is amikor játszóházba de cukiba is elmegyünk néha. Mese a tv-n napi egy van este, ha hideg van segít nekem a háztartási munkák elvégzésében, aztán rajzolunk, mesét olvasunk... A kisfiam 4 hónapos ezt mind velünk csinálja.
2012. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!
2012. márc. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!