Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tud kirakózni 3 éves...

Mennyire tud kirakózni 3 éves gyermeketek?

Figyelt kérdés
Hány darabosat tud már egyedül kirakni?

2012. márc. 2. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a huszasnál járunk. Azt kényelmesen kirakja, de még picit gondolkozik rajta.

Igaz, ha már könnyedén, szinte gondolkodás nélkül kirakja (1-2 hét alatt belejön), akkor már ugye nem érdekes. Érdemes komolyabbat venni. Ebből kiindulva vettem már 30asat is,de azt csak velem együtt rakja ki. Egyedül nem is fog neki, tehát az nehéz még. Hát itt tartunk.

2012. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45 db-osat simán kirakja kb 2,5 éves kora óta.
2012. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár még csak 2,5 éves a fiam de a Keller & Mayer féle kirakóst kirakja ami tíz sor(egy sor 3 db),viszont ami 20 db-os azt nem tudja még,szerintem annál nem érti hogy több ponton kellene egyeznie a képeknek hiába mutattam neki többször is,bár volt amit véletlen sikerült neki összeegyeztetni.
2012. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves kirakja a 45 db-at?

3,5 éves és a padló kirakót nagyon szereti, 20-t kirakja, még nem próbálkoztam (kicsi méretben)de most kifogom.

2012. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2,5 24-30 asok vannak. Párszor ki kell rakni együtt, rávezetni a megoldásra ha elakad, aztán kirakja egyedül, "megtanulja".
2012. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!


az én kisfiam 2,5 éves korában már kirakta az 50 darabosat, most három éves és simán kirakja a 100 darabosat. A tesója ennyi idősen szintén kirakta. Nem volt eddig viszonyítási alapom, meg csodálkoztam amikor az óvónéni mondta, hogy milyen ügyes kirakóban. Szerintem ez "alkati" dolog. Én is imádok kirakózni, amikor terhes voltam állandóan az volt unalmas perceim kitöltője, ami mostanában már nem jellemző.:)

De! megnyugtatás képpen : nem kell ezen aggódni, hogy hány darabosat rak ki. Egyik gyerkőc ebben ügyes, a másik abban. Az én fiam kirakja a 100-as kirakót, a kisbarátja nem tud kirakózni, viszont két éves kora óta úgy tekeri a kétkerekű bicót mint a csuda!:)

2012. márc. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100-db-os kirakót egyedül kirak.20-as kirakóval kezdtünk.
2012. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, mennyit kirakózik az a kisgyerek naponta, aki 100-ast rak ki 3 évesen? És mióta játszik vele?

És milyen fajta puzzle-ból rakja ki a 100-ast?

Nem szkeptikus vagyok, nehogy azt hidd, csak kíváncsi.

A 100-as az már nagyon komoly teljesítmény egy ilyen korú gyerektől.

Én jó képességű, okos gyermeknek vélem a sajátomat, de a 20-asnál tartunk, illetve azt készülünk most túllépni a napokban. Igaz, mi még nincsen egy hónapja, hogy kirakózunk.

2012. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

07:42 vagyok.

20 hónaposan kapta az első 20-as kirakót.

Nem eröltettük soha,ha kedve volt akkor kirakózott,napi 1-1,5 órát kirakózik összesen.

Már ovis.A középső csoportból szokott neki az óvónő kirakókat hozni.

Jelenleg ilyen 100-as kirakónk van. [link]

2012. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!