Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy igencsak gusztustalan kérdés?

Egy igencsak gusztustalan kérdés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves, bölcsibe jár, nem olyan rég óta. Sok jó és rossz szokást láthatóan felvett azóta, ami gondolom teljesen természetes. Most megjelent a múlt héten a legújabb, amitől őszintén szólva hányok és nem használ semmi, hogy ne csinálja: túrja az orrát ( ez talán még önmagában nem lenne baj, gondolom kinövi és mindig ösztökélem a zsepi használatára ), viszont kb. 1 hete, amit talál azt meg is eszi....na, kész vagyok lányok, ne haragudjatok, de ezt az én gyomrom nem veszi be. Jöhet hasmenéses kaki, hányás...bármi, de ezt látni sem bírom. Ja, a bölcsis farsangon meg is mutatta a kislányt, akitől tanulta. Diszkréten rákérdeztem a gondozónéniktől, hogy itt is csinálja-e. Válasz: az egész csoport. Hogy vegyem rá, hogy ez nem jó dolog. Már odáig jutottunk, hogy azt már vágja, hogy nekem ez a gyenge pontom és elbújik, hogy megegye. Ne vegyek róla tudomást? Ja, a múltkor boltban voltunk, mire lenézek rá, látom, hogy turkál, majd kedvesen, mosolyogja felajánlja a pénztáros néninek, amit talált. Gondolhatjátok, földig süllyedtem szégyenemben.
2012. márc. 2. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Most ezért biztos sokan lepontoznak, de nem fog zavarni.

Ez nekem is iszonyatos gyenge pontom... és nem vagyok egy verekedős szülő, de ez volna az egyik olyan dolog, amiért bizony odacsapnék.

Amúgy meg a gondozónénik is elmehetnek a zivatarosba, hogy lerendezik annyival, hogy minden gyerek eszi a fikát. Azt gondolom, hogy az illemre nevelést már egész kicsi korban el kellene kezdeni.

2012. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az ovis farsangi előadáson láttam egy kislányt könyékig az orrában. Őszintén szólva olyan megkönnyebbülés volt, hogy nem az enyém az... :-)
2012. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Van ennél undorítóbb is.

Egyszer a kislányomat az etetőszékben hagytam amíg kiszaladtam a konyhába. Nyár volt, csak egy pelus volt rajta. Amíg kivittem a tányérját bekakilt, levette a pelusát és a tartalmát szétkente az etetőszék tálcáján és átnyúlva az ebédlőasztalon. Amikor megláttam, meg akartam halni. Mindent lefertőtlenítettem, majd zaklatottan leültem a gép elé és egy fórumra beírtam. Erre jöttek a válaszok, hogy mi bajom van, az semmi, az ő gyerekük még meg is kóstolta..

2012. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lánykám is rászokott az oviba,de bizony mivel az én gyomrom sem veszi be, én rácsapok a kezére.És kezd róla leszokni.Néha még taudatalanul csinálja, de egyre kevesebbet.:-(
2012. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem ezt minden gyerek csinálja. Legalábbis akiket én ismerek, ismertem mindegyik kipróbálta. Normális gondozók mondjuk rájuk szólnak, meg ugye anyuka is, így egy idő után leszoknak róla. Az én véleményem, hogy ki fogja nőni, csak legyen türelmed hozzá. Kínálgasd neki a zsepit!
2012. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát érdekesen működnek itt az emberek. V.ö. 1. és 4. válasz és azok a bizonyos %-ok, bár nem lepődtem meg :).
2012. márc. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán próbáld ki azt a szert amit a körömrágáshoz adnak kisgyereknek, irtó keserű ahogy a szájába veszi, hátha így is hatásos.
2012. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6. válaszoló!

Mit kívánsz mondani???4. vagyok!Min nem lepődsz meg??

2012. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene ezt ilyen tragikusan megélni. A kisgyerekek ezen átesnek. Határozottan kell kezelni, és előbb-utóbb elhagyja.
2012. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd kisfiú csinálja ezt,és el nem tudom képzelni,hogy miért.Ja,és ötéves már,tehát nem is olyan kicsi.Érdekes módon az enyémek soha nem tanulták el,pedig játszottak együtt.Elég undorító ez tény.
2012. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!