Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen lehet egy...

Mennyi idősen lehet egy gyerekre szandált adni zokni nélkül?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdésnek tűnik, de első gyerek, és semmi tapasztalatom nincs. Azt tudom, hogy azért kell rájuk, hogy ne dörzsölje ki a szandál. De nem meleg az úgy nekik? És meddig jó, ha így adjuk rá?
2012. márc. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

én ezen nem gondolkoztam és nem dörzsölte ki a lábát a szandi :)

a kisfiamra nem adtam semmilyen lábbelit az első nyarán, ő mezítlábazott vagy ha hidegebb volt mamuszt kapott, de akkor még csak mászott. A második nyáron, akkor 1,5-2 éves kora közt volt már simán, szandi nélkül hordta a szandit. Alányom idén nyáron 1,5 éves, ő is zokni nélkül fogja hordani.

2012. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

tényleg hülye kérdésnek tűnik, bocs! :)

ha jó idő van akkor adj rá zoknit mert kényelmes és nem fázik meg a lába szandiban, ha meleg van, sőt kánikula akkor meg eszedbe se jusson ráadni zoknit, mert az hagyján, hogy nem is kényelmes az izzadt zokniban sétálni, de még gombás is lesz a lába

2012. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig adtam rá zoknit- úgy kényelmesebb volt neki. Aztán a homokozóban úgyis levehette a cipővel együtt
2012. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy megfelelő méretű és kiképzésű szandál nem töri fel. Az viszont igaz, hogy ha homok megy alá, az nem jó, tehát homokozóban vagy mezítláb, vagy zokni+cipő.
2012. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Eddig Siesta és Elefanten cipői vannak, a szandija is ilyesmi lesz majd. Akkor nem kell zokni bele. Köszi szépen!
2012. márc. 4. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kezdettől lehet, de én nem adok. Szerintem nem gusztusos és nem is jó érzés. Sokkal jobban izzad a láb zokni nélkül, mint jóféle pamutzokniban. Ha kidörzsölné a szandál, azt amúgy jelezni fogja a gyerek! :)
2012. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!