Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 3 éves, eddig...

Kislányom 3 éves, eddig laktózmentes tápszerből készítettem neki kakaót, most elfogy, mit adjak helyette? Reggel és este iszik kakaót.

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Laktóz allergiás? Rizztej, szójatej, zabtej.
2012. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Laktózérzékeny a kislány? Mert ha nem, akkor kézenfekvő módon a tehéntejet javasolnám. Úgy tudom, ha túl későn vezeted be az étrendbe az allegrizáló anyagokat, azzal is növeled az allergia kockázatát. Akárcsak a túl korai bevezetéssel.

Oviban sem adnak laktózmentes kaját, és már három éves!

2012. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy idáig miért adtál neki laktózmentes tápszert? Ha komoly indoka volt, akkor max. laktózmentes tejet adnék neki. Ha csak azért, mert most éppen így trendi és nincs semmilyen oka, akkor már ki lehetne váltani tejjel. De ne egyből, hanem fokozatosan. Előbb a reggelit, ha nincs semmi jele, hogy nem bírja, akkor előbb-utóbb az estit is.
2012. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gonolom, sajtot, túrót, joghurtot stb is kap már, ha baja lenne tőle, már rájöttél volna
2012. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem laktózérzékeny, de az orvosunk felírta a tápszert így ezt itta. Iszik rendszeresen tejet, csak soknak találtam volna reggel és este a 2 és fél deci tejet. Bár lehet, hoyg én gondolkodom rosszul.
2012. márc. 6. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, igen, te gondolod rosszul. Ihat nyugodtan, ami inkább rossz az a kakaó. Adj neki sima tejet.
2012. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este én se adnék kakaót, egy koffeinhez hasonló anyag van benne. Reggel is csak hígat. Szerintem pénzkidobás még tápszert venni. És az orvos indokolta valamivel?
2012. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!