Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agyhártyagyulladás elleni...

Agyhártyagyulladás elleni védőoltást beadattad a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Én holnap viszem a 20hónapos lányomat szúrira, de valamiért féle tőle, hogy nehogy éppen ezzel ártsak neki. Hiszen makk egészséges és lehet hallani h épp a védőoltástól kapta meg a betegséget.... Neked is volt ilyen félelmed? Volt mellékhatása a szúrinak?
2012. márc. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

ez butaság..

én is beadattam és nem bántam meg,nem volt mellékhatás, talán enyhe hőemelkedés..

az oltásokkal nem ártunk ,hanem védünk :)

de ha vannak félelmeid ne adasd be, vagy beszélj a védőnőddel hogy megnyugodj,

2 éves kislány anyukája

2012. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Halálos betegség, ez nem elég érv?
2012. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze h elég érv, de bennem van a félelem h nehogy pont így kapja el és baj legyen....
2012. márc. 6. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem téged nem lehet meggyőzni.
2012. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel minden! betegség lelki eredetű csak az kapja el akinek ezt a feladatot kell megoldania... ha vírus okozza az influenzát miért nem beteg mindneki akivel találkozik egy beteg? stb...most jön az erősebb az immunrendszere az is miért? mert lelkileg ok. ennyi, védőoltás? amire nem köteleznek azt soha
2012. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én beadattam 2 éves korában

nem volt semmi mellékhatása

nem voltak félelmeim, a betegségtől sokkal jobban félek, mint az oltástól

de a kötelezőkön kívül ezt az egyet kapta meg

2012. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!